100GB Ücretsiz Bulut Yedekleme Android Uygulaması

Degoo şimdi size dosyalarınızı güvenle muhafaza edebileceğiniz 100GB’lık ücretsiz, bulut yedekleme olanağı sunuyor. 100GB Ücretsiz Bulut Yedekleme uygulaması ile, hangi dosyaları yedeklemek istediğinize karar verip seçin ve çevrimiçi bulut deposuna yollayın. Gelişmiş olan kriptolama algoritmaları yardımıyla dosyalarınız,her zaman güvenli bir şekilde tutulur ve korunur.

Askeri tarzdaki şifreleme yöntemiyle güvenilir olmayı başarmış olan buluta, verilerinizi yüklerken asla tereddüt etmeyin. Çok sayıda kopyalama yoluyla daha hızlı ve daha kolay saklama işlemi gerçekleştiren uygulamayla, fotoğraf ya da belgeleriniz emniyetli bir şekilde, kolay ulaşım olanağı ile korunmaktadır.

Daima güncel yedekleme yapan Degoo ile, tespit etme yöntemiyle tüm yeni eklemeleriniz yedeklenip, depolanacaktır.

Tamamen Ücretsiz 100 GB Depolama Alanı

Ücretsiz 100gb alan sunan uygulama, size yetersiz gelirse ve daha fazla depolama alanına ihtiyacınız varsa, ayda 2,99 dolar karşılığında premium hesaba yükselip, daha geniş alana sahip olabilirsiniz.

Bulut depolamasına sizde sahip olup, dosyalarınızı teminat altına alıp, yedekleme olanağınızı güvence altında tutmak için, sitemizden bu harika 100GB Ücretsiz Bulut Yedekleme uygulamasını indirin ve her an dosyalarınızı dilediğiniz bir bilgisayara, geri yükleme şansına sahip olun.

Fotoğraflarım silindi diye üzülme derdine son veren bu şahane yedekleme uygulamasıyla, anılarınız 7/24 güvence altında. Ücretsiz bu imkanı kaçırmamak için acele edip, dosyalarınız daima güvenle saklamanın avantajından yararlanın.

Benzer İçerikler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Adblock Algılandı

Tek gelir kaynağımız reklamlarımız. Lütfen buna mani olmayın. Sizi rahatsız etmeyecek reklamlar yayınlıyoruz.