101 Yüzbir Okey Plus

Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

Hemen İndir

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi Android
  • Dil Türkçe
  • Üretici
  • Boyut 13MB
  • Tarih 2 sene Önce
  • İndirme Sayısı 613

Milyonlarca kişinin tercih ettiği en güzel okey oyunu uygulaması.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Toplam 1 puan.
5 üzerinden 4,00
Loading...

101 YüzBir Okey Plus şu anda 1.046.234 kişinin indirdiği ve ücretsiz indirme imkânı sunan Google Play kullanıcıları 101 YüzBir Okey Plusı tercih ediyor. 0-5 arası yapılan oylamada 4.8 puana sahip 101 Yüzbir Okey Plus, Peak Games üretimine sahip bir Android destekli online masa oyunudur.

101 YüzBir Okey Plus Kısaca Tanım

3G, EDGE ya da Wifi bağlantıları ile kullanıcıya ulaşan oyunda, kendinize ait bir masada veya odalardan birinde oyuncu arayan masayı tercih edebilir, aralarda sohbet mesajlarıyla oyununuza keyif katabilirsiniz. Sosyal medya hesabınız Facebookla, hesabınız yok ise, misafir olarak giriş yapabileceğiniz grup oyunu olan, klasik haline gelmiş okey’in yeni sürümleriyle kalitesi artmıştır.

Kaliteyi arttıran en büyük yeniliği, müzik tutkunlarının yeni bağımlılığı olmaya aday, oyun oynarken aynı zamanda da müzik dinleme imkânıdır. Grafik tasarımı ve eğlenceli oyun yapısına sahip 101 okey plus zevkini yaşamak isteyen herkes oyunu indirip giriş yaptıktan sonra, HEMEN OYNA yazısının üzerine gelip tıklayabilir.

Kuralları da diğer okey oyunlarına göre değişiklik gösteren oyunda, gösterge yoktur. Oyuncu eli bittiği halde açmadığında, bir başkası biter veya yerdeki taşlar biterse 202 puan ceza alır. Kimse açmadığı halde, elindeki taşları bir defada açıp biten olursa rakiplerinin 404 puan ceza almasını sağlar.

Okey taşını atmak, yerde seri tamamlayan taşı atmak tarzındaki hatalar, hemen cezaya neden olur. Eşli oynamaya müsait 101 okey plus’ta oyun bitiminde tüm oyuncular ellerinde kalan taşların ederi kadar cezaya maruz kalır. Yanlış bir hamlede durumu düzeltmek için, tekrarlamayı gerektiren ” Geri Al ” işlemler içinde aynı şekilde cezalandırma olacaktır.

Oyunu dikkatlice oynayan, yaşları takip edip, eşiyle uyum içinde olan herkes için kurallar kolay, oynamak olay’dır. Okey sever herkesin merak ve ilgiyle oynayıp, yenilikleri takip ettiği oyun, online oyun indirme uygulaması listesinde, her fırsatta başarıyı zorlayan strateji sahibi , güzel oyun 101 YüzBir Okey Plus indir.

101 Yüzbir Okey Plus Tanıtım Videosu

101 Yüzbir Okey Plus Hakkında Yazılar

101 Yüzbir Okey Plus” İçin Bir Cevap

101 Yüzbir Okey Plus İçin Yorum Yap