360 Security - Antivirüs Boost

Son Sürüm (Android)
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi Android
  • Dil Türkçe
  • Üretici
  • Boyut Cihaza Göre Değiir
  • Tarih 2 sene Önce
  • İndirme Sayısı 358

Sistem temizleyici güçlü antivirüs uygulaması.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Toplam 1 puan.
5 üzerinden 5,00
Loading...

Bilgisayar temizleme programı olarak tanımlanan 360 Security ile android cihazlarınızı ister hızlandırın, isterseniz de temizleyin. Türkçe dil seçeneği bulunan ve bu sayede kurulumu ve kullanışı çok daha kolay olan uygulama ile widgeti birleştirip cep telefonunuzu bir parmak dokunuşuyla hızlandırabilirsiniz.

Android cihazlarını oluşabilecek her türlü tehlikeli virüslere karşı, koruyan ideal bir uygulamadır. Google play uygulamasını indirdiğiniz, tüm Android işletim sistemli cihazlar için, mükemmel bir savunma hamlesi yapan, 360 Security ile sorunsuz, hızlı internet erişimi yapmak çok basit!

Güvenlik açığı olan yerlere, anında müdahele eder ve cihazınızı yavaşlatan üst üste açılan pencerelerie onay vermez ve kapatır. Otomatik tarama özelliği ile Android cihazlar hep koruma altında.

Dilerseniz eğlenceli kısmıyla da virüslerden kurtulabilirsiniz. Bunun için telefonunuzu sallamanız yeter!

En güzel tasarım özelliği, sadeliği ve diğer uygulamaların aksine reklam içermiyor oluşu ile fark yaratmayı başarmış önemli bir korunma programıdır. Android cihazların tüm belleğini çökertip, kullanıcı için çok önemli dosyaların veya görüntülerin aniden yok olması, virüs bulaşır bulaşmaz, tablet ya da cep telefonunuzu sorun giderilene kadar, kullanamamak hem kullanıcılar hemde ofis çalışanları için tam bir kabus!….

Cihazınızdaki her türlü veriyi güvence altına almanın yolu, istenilen hız limitine ulaşmanın yolu birdir, her iki seçenek içinde çözüm yolu, 360 Security!

İndirin ve teminat kapsamında bir uygulamaya sahip olun, hemde ücretsiz olan bu program ile artık virüsler sizden korksun!a

360 Security Tanıtım Videosu

360 Security - Antivirüs Boost Hakkında Yazılar

360 Security - Antivirüs Boost” İçin Bir Cevap

360 Security - Antivirüs Boost İçin Yorum Yap