360 Security – Güvenlik ve Hızlandırma Uygulaması

Bilgisayar temizleme programı olarak tanımlanan 360 Security ile android cihazlarınızı ister hızlandırın, isterseniz de temizleyin. Türkçe dil seçeneği bulunan ve bu sayede kurulumu ve kullanışı çok daha kolay olan uygulama ile widgeti birleştirip cep telefonunuzu bir parmak dokunuşuyla hızlandırabilirsiniz.

Android cihazlarını oluşabilecek her türlü tehlikeli virüslere karşı, koruyan ideal bir uygulamadır. Google play uygulamasını indirdiğiniz, tüm Android işletim sistemli cihazlar için, mükemmel bir savunma hamlesi yapan, 360 Security ile sorunsuz, hızlı internet erişimi yapmak çok basit!

Güvenlik açığı olan yerlere, anında müdahele eder ve cihazınızı yavaşlatan üst üste açılan pencerelerie onay vermez ve kapatır. Otomatik tarama özelliği ile Android cihazlar hep koruma altında.

Dilerseniz eğlenceli kısmıyla da virüslerden kurtulabilirsiniz. Bunun için telefonunuzu sallamanız yeter!

En güzel tasarım özelliği, sadeliği ve diğer uygulamaların aksine reklam içermiyor oluşu ile fark yaratmayı başarmış önemli bir korunma programıdır. Android cihazların tüm belleğini çökertip, kullanıcı için çok önemli dosyaların veya görüntülerin aniden yok olması, virüs bulaşır bulaşmaz, tablet ya da cep telefonunuzu sorun giderilene kadar, kullanamamak hem kullanıcılar hemde ofis çalışanları için tam bir kabus!….

Cihazınızdaki her türlü veriyi güvence altına almanın yolu, istenilen hız limitine ulaşmanın yolu birdir, her iki seçenek içinde çözüm yolu, 360 Security!

İndirin ve teminat kapsamında bir uygulamaya sahip olun, hemde ücretsiz olan bu program ile artık virüsler sizden korksun!a

360 Security Tanıtım Videosu

Etiketler

Benzer İçerikler

1 thought on “360 Security – Güvenlik ve Hızlandırma Uygulaması”

  1. gerçekten telefonumu çok hızlandırdı. ıvır zıvır birsürü şey birikmiş hepsini sildi. teşekkür ederim

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

Close

Adblock Algılandı

Tek gelir kaynağımız reklamlarımız. Lütfen buna mani olmayın. Sizi rahatsız etmeyecek reklamlar yayınlıyoruz.