4.5G Uyumlu mu?

Son Sürüm (Android)
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

Hemen İndir

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi Android
  • Dil Türkçe
  • Üretici
  • Boyut 4 MB
  • Tarih 2 sene Önce
  • İndirme Sayısı 104

Büyük buluşmaya hazırlanın, 1 Nisan 2016'da 4,5G ile tanışacak olan, aktif internet ve mobil bankacılık işlemlerinden yararlananlar için, yeni bir dönem başlayacak.

Büyük buluşmaya hazırlanın, 1 Nisan 2016‘da 4,5G ile tanışacak olan, aktif internet ve mobil bankacılık işlemlerinden yararlananlar için, yeni bir dönem başlayacak.

Tüm bankalar, mobil bankacılık sisteminde kayıtlı bulunan kullanıcılarını, 4,5G uygulamasından yararlanabilmeleri adına, sim kartlarının değişme zorunluluğundan kaynaklanacak sıkıntılar için, uyarıyor ve kesintisiz hizmetin devamı için, şimdiden önlem almaları ikazında bulunuyor. Güvenlik SMS’leri, sim kartı değişimine bağlı olarak, bloke olmasın diye banka ile vakit kaybetmeden iletişime geçmek gerekiyor. Dördüncü nesil bir kablosuz iletişim ağı olan 4,5G ile, eskiye oranla çok daha kısa sürede bağlantı kurup, ister bir video yükleyin isterseniz de, beğendiğiniz bir filmi indirin. Yüklemek veya indirmek  arasındaki, 4,5G açısındantek ortak nokta çok daha hızlı bir şekilde gerçekleşebilecek olmasıdır.

4,5G bağlantısı, merhaba dediği an Google, Facebook ya da Skype  uygulamalarındaki işlem hızına, avantajlı bir şekilde yön verecek ve kaliteli görüntü ile sevdiklerinizle görüşmenin keyfini dilediğinizce çıkarabileceğiniz.

Türkiye için 4,5G bağlantısındaki hedef, tüm operatörler için 2024’de nüfusun %95’ine ulaşmasıdır. Daha hızlı internete bağlanmak demek, daha çabuk kota aşımı demektir. Kullanıcıların 4,5G ile tanıştıktan sonra, eski kota tüketim sürelerini daha dikkatli kontrol etmeleri gerekecektir. Ay sonunda kötü bir sürpriz faturayla karşılaşmamak adına, bu konuya önlem olarak, ya sınırsız internet paketi kullanmaları ya da internet kullanımını azaltarak bir yola başvurmaları gerekiyor. Yeni erişim hizmetinden yararlanarak online dünyasına hızlı bir giriş yapmayı planlayanlar için, sanal ortam çok daha renkli ve eğlenceli olacak.

IMT Advanced teknolojileri ile hizmete girecek 4,5G bağlantısıyla mobil kullanıcılar, internette dolaşırken diğer kullanıcılara göre, çok daha avantajlı olarak hızlı iletişimin tadını çıkaracaklar. 4,5G uyumlu mobil cihazlar sayesinde, görüntülü görüşme olanağından yararlanmak hem şirketlerin hem de, bireylerin bağlantı kurmalarını daha kolay ve daha kaliteli hale dönüştürerek, teknolojinin geldiği zirvenin hakkını verecektir.

Türkiye yavaş yavaş bu hızlı iletişimin adresi 4,5G için, kapılarını açmaya başladı ve Nisan 2016’da sonuna kadar açacağı kapıdan girecek olan 4,5G bağlantı hizmetiyle, kullanıcıları tanıştırmak için, zemini hazır bir şekilde sabırsızlıkla bekliyor.

4.5G Uyumlu mu? İçin Yorum Yap