ABD’nin Yıkılmaz Ordusu, Robot Askerler!

Güneş batmayan devlet Britanya’nın eski ajanı John Bassett’ın geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamalar gündeme bomba gibi düştü. Ülkesinin yıkılmaz bir bağ ile bağlı olduğu güçlü ittifakı ABD’nin 2025 senesine kadar ordusunda köklü reformlara imza atacağı ve bu orduda Robot Askerler’in olacağını açıkladı.

Her yaştan kesimin ufkunu açan Bilim-Kurgu filmlerinin teknolojinin gelişmesiyle beraber hayatımıza girmesi durdurulamayacak boyutlara ulaşmaya devam ediyor. GCHQ’nun önderliğinde 20 seneye yakın bir emeği olan John Bassett’ın, Daily Express ile yaptığı röportajda ilginç bilgilerden söz etti. İngiltere’nin en güçlü ittifakı olan Amerika Birleşik Devletleri’nin askeri sanayisinin şimdilerde Robot Asker çalışmaları gerçekleştirdiğini ve bu çalışmaların 2025 senesinin sonlarına doğru sonuçlanarak ordusuna Robot Askerler katılacağından söz etti.

ABD’nin Yıkılmaz Ordusu, Robot Askerler!

ABD’nin Yıkılmaz Ordusu, Robot Askerler!

Robot Askerler konusunda fazlasıyla konudan bahseden Eski Ajan anlattıklarıyla herkesi düşündürmeyi başardı. Robot Askerler’in kısa bir süre içinde Amerikan Ordusu’nun askerlerini saf dışı bırakarak nüfusunu hızla arttıracağını söyledi. Ayrıca sürücüsüz hava araçlarının ve denizaltlarının da çalışmalarını sürdürdüklerini belirterek, robot askerler ile bi araçlarında sayısının çoğalacağını belirtti.

ABD’nin Yıkılmaz Ordusu, Robot Askerler!” İçin Bir Cevap

  1. utku culbant

    robotların görünürde kusursuz olduğunu düşünebilirsiniz ama illa ki bi açıkları olacaktır ve mutlaka yenileceklerdir. insanı kimse yenemez

ABD’nin Yıkılmaz Ordusu, Robot Askerler! İçin Yorum Yap