Agar.io

Son Sürüm (Android)
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi Android
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut Cihaza Göre Değişiyor
  • Tarih 2 sene Önce
  • İndirme Sayısı 107

Balonları toplayarak büyüyebileceğiniz strateji oyunu

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
(Puan Verilmemiş)
Loading...

Agario Facebook ve Twitter üzerinden de bağlantı kurabileceğiniz benzerlerinin aksine popülerliğini koruyan, multiplayer tadında bir uygulamadır. Rakiplerinizden kaçarken sizin renginizdeki yazısız balonları toplayıp, hedefinize bir adım daha yaklaşın.

Sitemizden oyunun uygulamasını android cihazınıza indirdikten sonra, Nick ve ülke seçimi yaparak konunun özetini yapabilirsin. Maksimum 16 parçaya bölünen Agario ile, doğru ilerlemek istiyorsanız, büyük lokma olmayın, küçüklere yaklaşıp yiyerek, çok daha hızlı olduğunuzu ispatlayın.

Büyümenin en güzel formülü, parçalanmış balonun en küçüğünden başlayıp, büyüğüne doğru sırayla yemektir. Diken fırlatabilmeniz için en az 125 puanı gözden çıkarmanız gerek. Android telefon ve tabletlerde sorunsuz oynanan Agario oyununda, 1W 18 Puan etmektedir. Bu mükemmel oyundaki en yüksek skor 30.000′ dir. Oyuna yön veren dikenlerden ve rakiplerinden kurtulmanın en güzel yolu doğru hamleyi bekleyip, yem olmadan yemektir.

Stratejini Agario oynarken sen yap, oyunda en uzun süre kalan sen ol ama dikkat edin bu oyun çok bağımlılık yapacak bir platforma sahiptir. Mouse ve klavye ile oynanabilen çoklu oyuncu desteğine sahip bir uygulamadır. Dilerseniz bireysel oynayın, dilerseniz de takım olarak bu karar tamamen size kalmış bir durumdur. Üzerinde yazılı şeyler bulunmayan baloncukları, yiyerek gelişip hızlanacağınız Agario günden güne ününe ün katıyor.

Arjantin, ABD, Türkiye, Çin, Japonya, Hindistan, Almanya, Avusturya, Finlandiya, Estonya, Hong  kong, Rusya, İspanya, Ukrayna, Finlandiya, İran, Irak, Danimarka, Macaristan, Peru ve Pakistan gibi ülkelerinde aralarında bulunduğu kesimlerce çok popüler olmuş durumdadır.

Mayıs 2015’te Steam Greenlight aracılığıyla online ortama giriş yapmıştır. Rakiplerinizi köşeye sıkıştırıp yemek çok eğlenceli ve tersi bir durumda da yemek siz olabilirsiniz. Bünyenizde bağımlılık yapacak özelliklere sahip olan, Agario oyunu hem stratejik hem de kabiliyete bağlı bir oyundur. Tarayıcı aracılığı ile oynamaya devam. Oyun esnasında yeşil renklere sahip virüslerden uzak kalamazsanız, işiniz çok daha zor olabilir.

Web tabanlı bir oyun olan ve şuan çok popüler olan Agario, benzer uygulamaların kaybettiği prestiji azda olsa toparlamak istiyor. Sizde bu şahane oyun ile, vaktinizin kalitesini artırın.

Agar.io İçin Yorum Yap