Akbank Direkt – Android İçin Cep Şubesi Uygulaması

30 Ocak 1948 yılında bir grup iş adamı tarafından Ankara’da kurulmuş özel bir banka olan AKBANK şimdi, bankacılık işlemlerinizi konforlu bir şekilde oturduğunuz yerden internet bağlantısıyla gerçekleştirebilmeniz için, Akbank Direkt uygulamasıyla tüm kullanıcılara hizmete hazır beklemektedir.

Bankaya gitmek için zaman ayırmanıza, dakikalar süren sıranın size gelmesine, işlemler gerçekleşirken beklemeye artık son.Özgürce dilediğiniz gün ve saatte internet bankacılığını kullanıp, şubeye gitmek zorunda olmamanın keyfini sürün.Avantajlı bu şahane uygulama ile, kampanya fırsatlarından her zaman haberdar olun ve kaçırmadan yakalayıp, bütçenize de katkı sağlayın.Mobil uygulaması ile kişiselleştirilmiş ama satmasıyla farklı bir mobil bankacılık tecrübesi sunan, uygulamayla vakit kaybetmeden tanışın.

Akbank Direkt mobil uygulamayla  ihtiyaçlarınıza anında destek bulup, kredi işlemleri veya para transferi konularında anında yanıt alın.Bir Akbank hesabınız varsa bu uygulamanın sunduğu işlemlerin hepsini bulunduğunuz ortamdan çıkmadan da yapmanın konforunu yaşayın.Bankacılık işlemlerini beklemeden internet bankası aracılığı ile gerçekleştiren uygulama, pratik çözüm yoluna giden bir prefabrik.

  • Müşteri numarası
  • Kullanıcı adı
  • Kullanıcı şifresi
  • Kredi kartı numarası
  • Kredi kartı şifresi
  • Kartın son kullanma tarihi
Akbank Direkt android telefonlar için cep şubesi
Akbank Direkt android telefonlar için cep şubesi

Gişede yapabileceğiniz tüm işlemleri bu uygulamayla, mobil cihazınızla gerçekleştirebilirsiniz.Bu mobil bankacılık uygulaması ile sürprizlere hazır olun. Giyilebilir Teknolojinin Tam Zamanı, 15 Nisan ve 15 mayıs tarihinde Akbank Direkt’e giriş yapıp, çeşitli hediyeler kazanabilirsiniz.Güne Akbank Direkt ile, başlayıp çekiliş hakkı kazanıp, savaşı başlatıp,  şansınızı ikiye katlayın.

Benzer İçerikler

1 thought on “Akbank Direkt – Android İçin Cep Şubesi Uygulaması”

  1. Bu mobil uygulama sayesinde soğuk havalarda evimden cikmadan cep telefonu ve internetle tüm bankacilik işlemlerimi yapabiliyorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Adblock Algılandı

Tek gelir kaynağımız reklamlarımız. Lütfen buna mani olmayın. Sizi rahatsız etmeyecek reklamlar yayınlıyoruz.