Alarmy (Sleep If U Can)- Alarm Android Uygulaması

Alarmy (Sleep If U Can)- Alarm android uygulaması gece yatmayı bilmeyen, sabah kalkmakta zorlananlar, saatlerce uyumak için yatakta bir sağa bir sola dönenler, günün yorgunluğunu bir türlü üzerinden atamayan ve sabah erken kalkmakta güçlük çekenler için ideal bir uygulama. Alarmy (Sleep If U Can)- Alarm ile her zaman yataktan kalkmayı garantileyin. 80 ülkede 1 numaralı alarm uygulaması olmayı başarmış bu şahane Alarm ile, biraz uykunuzu alamayınca sinirleriniz bozulabilir.

Defalarca ertelenen alarmlar dönemi son buluyor. Gözünüzün birini aralayıp başucunuzda duran cep telefonunu alıp 5 ya da 10 dakika daha uyumak için, erteleme yöntemleri gerçekten çok klişe bir davranış.

Alışılmışın dışında bir alarm ile tanışıp, acaba kalkabilecek miyim? Sorusuna veda edip, uyanmayı garantilemek çok kolay. İster bir matematik sorusu çözün isterseniz de belirlediğiniz bir yerin fotoğrafını çekin. Bunları yaparken uykuya devam etmeniz zor görünüyor. Uykusu ağır olanlar için harika bir fırsat yaratan Alarmy (Sleep If U Can)- Alarm ile, sallayıp alarmı kapatın gitsin.

  • Fotoğraf çek
  • Sallama
  • Matematik problemleri
  • Barkod/QR-Modu

Bu kapatma yöntemlerinden birini belirleyin, zil sesi, tekrarlanma günleri, saat ve titreşim bilgilerini girip, uygulamayı teminat altına alın.

Sitemizden uygulamayı indirip, “Ayarlar” bölümünden alarm ses düzeyi, artan ses, otomatik susma, hoparlörlerini kullanma, durdurma süresi, bildirim, tema, kapatmayı önleme, sıcaklık birimi, konum, erteleme gibi seçeneklerin ayarlarını kolaylıkla yaparak, alarmınızın tüm özelliklerini belirleyebilirsiniz.

Şimdi alarmı kurun ve rahatça uyuyun. Sabah kalkmanız artık hiç zor olmayacak, uyuyup kaldım demeyeceksiniz. İyi uykular.

Alarmy (Sleep If U Can)- Alarm Tanıtım Videosu

1 thought on “Alarmy (Sleep If U Can)- Alarm Android Uygulaması”

  1. Bu uygulama sayesinde artık ise geç kalmaktan kurtuldum sizde benim gibi durmadan alarmı durdurup uyumaya devam ediyorsanız bu uygulama tam size göre. Bu alarmı kapatmak hiç kolay degil

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Adblock Algılandı

Tek gelir kaynağımız reklamlarımız. Lütfen buna mani olmayın. Sizi rahatsız etmeyecek reklamlar yayınlıyoruz.