Alışveriş Merkezi Kızı

Son Sürüm (Android)
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

Hemen İndir

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi Android
  • Dil Türkçe
  • Üretici
  • Boyut 89 M
  • Tarih 2 sene Önce
  • İndirme Sayısı 279

Alışveriş merkeslerinde alışveriş yapabileceğiniz eğlenceli bir Android oyunu

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Toplam 1 puan.
5 üzerinden 2,00
Loading...

Bayanların en büyük tutkusudur diledikleri mağazalara girip en beğendiklerini alıp alışveriş yapmak. Alışveriş Merkezi Kızı uygulaması da bayanların bu yanını görsel bir platformda online olarak, çok daha zevkli bir hale dönüştürdü.

Alışveriş paketleri taşınmaz duruma gelene kadar saat 9 olup, mağazalar kapanana kadar vaktiniz var. Göz kamaştırıcı bir tarz yaratıp herkesi kendinize hayran bırakın ve bunu yaparken de bir taraftan da eğlenin. Stil uzmanı, mükemmel ve kusursuz bir makyajla bu uygulama gerçekten harika bir tasarıma sahip.

3B alışveriş merkezi oyunu ile, zamanın giyim kuşam konusunda size kattıklarına inanmakta zorlanabilirsiniz. En moda ve en çok beğenilen mağazalardan çılgınca alışveriş yapmak, sanal da olsa bayanlar için çok cazip bir durum olacak. Yarattığınız tarzla stil yarışmalarına katılıp, birincilik için kendinize fırsat yaratın ve yeteneğinizi sergileyin.

Giyim ve aksesuar konusundaki zevkinizle herkesi büyüleyip, podyumda rüzgar gibi esin.

Android oyun kategorisinde yer alan Alışveriş Merkezi Kızı ile, ister spor ister klasik tarzınızla yeni bir ikon olmanın ve modern dokunuşlarla yarattığınız tarzla, moda dünyasına hızlı ve etkileyici bir giriş yapın. Stil danışmanınıza kendinizden ve beklentilerinizden söz edip, stil imzanızı bulma konusunda yardımcı olun.

Kozmetik, giyim ve aksesuar üçlüsünden mükemmel bir görüntü elde edip, güzelliğiniz ve tarzınızla fark yaratın. Saçtan ayakkabıya varana kadar stilinizle ve bakımınızla podyumu saklayın gitsin ve günün yıldızı yine yeniden siz olun.

Şimdi koşturmak ve kusursuz olmak, tepeden tırnağa bir bakımla üzerinizdeki tüm parçalarla yeni bir stil yaratmak için, alışveriş merkezi kapıları kapanana kadar en kaliteli mağazalardan alışveriş yapma zamanı. Giyin, takın, takıştırın ve en güzeli, en alımlısı siz olun.

Alışveriş Merkezi Kızı İçin Yorum Yap