ZigZag

Son Sürüm (Android)
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

Hemen İndir

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi Android
  • Üretici
  • Tarih 7 ay Önce
  • İndirme Sayısı 22

Arcade tarzı dikkat ve zeka gerektiren oyun

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Toplam 1 puan.
5 üzerinden 4,00
Loading...

Ketchapp firması imzası taşıyan Zigzag bu uygulaması, zeka oyunları severlerin yeni gözdesi olabilecek özelliklere sahip bir oyundur.

Mobil oyun dünyasında reflekslerine güvenen tüm android kullanıcılarının oynaması gereken bir oyun olan ve ekrana dokunarak ekrandaki zigzag’lı yolu kontrol ettiğimiz bu platformda, acele karar verip ona göre ekrana dokunarak topunuzu ilerletmeniz gerekiyor.

Aig Zag Arcade oyun tarzına dahil olan bir uygulamadır.

Yapamayınca hafif sinirleri geren hem eğlenceli hem de, oynaması biraz zor olan bir oyundur. Hem Android hem de iOS işletim sistemli cihazlar için uygun olan Zigzag  uygulaması, boyut olarak da cihazınızda fazla yer kaplamaması açısından da sıkça tercih edilmektedir.

Bu oyunda amacınız platform üzerinde bulunan zigzak’lı yolda topunuzun yönünü belirlemek için doğru zamanda hamle ile, en uzun mesafeyi yapmaktır.

zigzag oyunu hakkında yorumlar

Beceri ve yetenek isteyen bu oyunda ne kadar iyi olduğunuzu sosyal medya hesabınız aracılığı ile, sizi takip edenlere kanıtlayabilir hatta, onlarla da kıyasıya rekabet edebilirsiniz.

Yolunuzun üzerinde bulunan pembe elmaslar da size daha fazla puan kazandıracaktır.

Kolay görünen fakat zor oynanan bu oyun, boş zamanlarınızda sizi eğlendirerek rekabet duygunuzu yeteneğinizle buluşturuyor.

Akıllı cep Telefonunuzda ya da tabletinizde yükleyin, oynayın sonra kaldığınız yerden bir adım daha ilerisini görebilmek için tekrar tekrar oynayacaksınız.

Bu uygulama bağımlılık yapar, bizden söylemesi.

ZigZag İçin Yorum Yap