ZigZag

Ketchapp firması imzası taşıyan Zigzag bu uygulaması, zeka oyunları severlerin yeni gözdesi olabilecek özelliklere sahip bir oyundur.

ZigZag mobil oyun dünyasında reflekslerine güvenen tüm Android kullanıcılarının oynaması gereken bir oyun. Ekrana dokunarak ekrandaki zigzag’lı yolu kontrol ettiğimiz bu platformda, acele karar verip ona göre ekrana dokunarak topunuzu ilerletmeniz gerekiyor.

Aig Zag Arcade oyun tarzına dahil olan bir oyundur

Yapamayınca hafif sinirleri geren hem eğlenceli hem de, oynaması biraz zor olan bir oyundur. Hem Android hem de iOS işletim sistemli cihazlar için uygun olan Zigzag  uygulaması, boyut olarak da cihazınızda fazla yer kaplamaması açısından da sıkça tercih edilmektedir. Bu oyunda amacınız platform üzerinde bulunan zigzak’lı yolda topunuzun yönünü belirlemek için doğru zamanda hamle ile, en uzun mesafeyi yapmaktır.

Beceri ve yetenek isteyen bu oyunda ne kadar iyi olduğunuzu sosyal medya hesabınız aracılığı ile, sizi takip edenlere kanıtlayabilir hatta, onlarla da kıyasıya rekabet edebilirsiniz. Yolunuzun üzerinde bulunan pembe elmaslar da size daha fazla puan kazandıracaktır. Kolay görünen fakat zor oynanan bu oyun, boş zamanlarınızda sizi eğlendirerek rekabet duygunuzu yeteneğinizle buluşturuyor. Akıllı cep Telefonunuzda ya da tabletinizde yükleyin, oynayın sonra kaldığınız yerden bir adım daha ilerisini görebilmek için tekrar tekrar oynayacaksınız. Bu uygulama bağımlılık yapar, bizden söylemesi.

Enpara.com Cep Şubesi Android son sürüm APK dosyasını indirmek için bu alan içindeki indirme butonunu kullanın.

Enpara.com Cep Şubesi APK indir

ZigZag Değerlendirme & İndirme

Hız
Grafikler
Oynanabilirlik

Arcade tarzı dikkat ve zeka gerektiren oyun olan ZigZag'ı Google Play Store üzerinden yüklemek için bu butonu kullanın.

ZigZag indir
User Rating: 4.15 ( 1 votes)

Benzer İçerikler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Adblock Algılandı

Tek gelir kaynağımız reklamlarımız. Lütfen buna mani olmayın. Sizi rahatsız etmeyecek reklamlar yayınlıyoruz.