Kelimelik

3.1
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

Hemen İndir

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi Android
  • Dil Türkçe
  • Üretici
  • Boyut 16,23MB
  • Tarih 2 sene Önce
  • İndirme Sayısı 352

Kelimelerle oynanan bulmaca ve zeka oyunu

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
(Puan Verilmemiş)
Loading...

Android kelime oyunu Kelimelik, He2 Apps tarafından sunulan, en çok tercih edilen, 6 milyon ülkeye ulaşmış, harfler verilmiş fakat aranılan kelimenin hangisi olduğuna dair sizden olasılıklar isteyen, Türkçe uygulaması ile çok daha kolay ve eğlenceli, beyin jimnastiği tadında bir online oyun.

En fazla 20 oyunu aynı anda açabilir ve zaman kaybına son verip, beklemeden, hevesin geçmeden oyuna devam edebilir, aralarda sohbet edebileceğiniz, KELİMELİK oyununu, ister cep telefonunuzda, isterseniz de bilgisayarınızda kolay ve rahat bir şekilde oynayabilirsiniz.

Google Play Store üzerinden ücretsiz indireceğiniz oyunu, açar açmaz karşınıza, profil merceği etrafında başarı yüzdesi, kazanılan ve biten skorlarının altında, birbirinden farklı renkler tercih edilmiş 4 eşit parçaya ayrılmış kareler ve onların üzerinde yazan; Yeni oyna – Oyunlarım – Market – Ayarlar ve onların altında da reklamlar çıkar. Arkadaş listesi özelliği, değiştirilebilir profil çerçeve, otomatik olarak hesap yapan bir hesap makinası, harf tablosu ve de reklamlara son verebilme imkânı ile çok daha fazla oyun sahibi olabilirsiniz.

Yapılan yeniliklerle ekranın en alttan çıkan, bildirim ebatları küçültüldü ve ekranda durma süresi kısaltıldı. Oyunlarınızı oyunlarım kısmından takip edip, aktif arkadaşlarınızın hangi kelimeden kaç puan aldığını öğrenebilirsiniz  Size bazı harfleri verilmiş olan, bulmaca karelerine en doğru kelimeyi yazarak, rakiplerinizi alt edeceğinizi düşünüyorsanız, buyurun ” Kelime ” oyununa! Sizi bekliyoruz.

Android Zeka Oyunu Kelimelik Kurulum Resimleri

Aşağıdaki resimlerdeki adımları takip ederek kurulumu gerçekleştirebilirsiniz.

Kelimelik İçin Yorum Yap