Android Kullanıcıları Tarafından En Çok Beğenilen 5 Oyun

İnternet ve akıllı cihazlar ilk bakışta teknoloji kelimesini çağrıştırsa da, günümüzde bu terimler yan yana gelince akla ilk gelen artık genellikle, Android uygulamalar ve bunların başında da bağımlılık yapan android oyunlardır.

Android oyunların günümüzdeki yeri, hiç kuşkusuz ki tartışılmaz konumdaki kolay ve hızlı ulaşılabilir oluşlarıdır. Elinde akıllı cihazı olan herkesin gün içerisinde muhakkak oynadığı ve anlamadan da olsa bağımlısı olduğu bir Android oyunu vardır.

Boş vakitlerinde beyin jimnastiği yaptıran, el göz koordinasyonu bazen, dikkatini ölçen bazen de, hız ve stratejiye dayalı olan bu oyunlar, kullanıcının zamanını daha kaliteli hale getirmesinde büyük rol oynar.

Can sıkıntısına son veren, kazanma duygusunu arttıran bu oyunlarda, ne kadar iyi olduğunuzu sosyal medya takipçilerinize de gösterme fırsatının oluşu, her zaman bu oyunların tercih edilmesinde büyük bir etkendir.

Kullanıcılar tarafından en çok beğenilen Android oyunlarından bazıları şunlardır;

Android kullanıcıları tarafından en çok beğenilen 5 oyun

Android kullanıcıları tarafından en çok beğenilen 5 oyun

Subway Surfers

Sonsuz koşu türü oyunlarından biri olan Subway Surfers ile, rayların üzerinde kaçarak başlayan macera, toplanan altınlar ve sürpriz görevlerle, zıplayın, uçun ya da koşun vazifeniz ne olursa olsun birinci kural, asla durmayın. Durduğunuz an veya çarptığınız an yakalanırsınız ve başladığınız yere geri dönersiniz.

Color Switch

Renk ve şekillerin muhteşem uyumu olan Color Switch uygulaması ile, ilerleyebilmek için daima, yukarı gitmek ve ilerlemenizi sağlayan yuvarlağın rengi ile yolunuza çıkan şekillerin renginin aynı olması gerekir. Arcade tarzındaki bu oyunda hızlı ve dikkatli olmak zorundasınız.

Clash Royale

Savaş oyunları kategorisine dahil olan Clash Royale ile, rakiplerini yenip onlara ait olan  her ne varsa yıkıp, klan oluşturup destan yazan taraf siz olun. Harika bir strateji oyununda doğru hamleyi yapan kazanıyor.Karakterlerden size uygun olanları bu aksiyona dahil etmeniz gerekiyor. İksirleri doğru kullanın, ana kuleyi ve kendi kulenizi doğru taktik ve savunmayla koruyun ve zirve sizin olsun.

Piano Tiles2

Müzik yapmanın en eğlenceli ve keyif verici yanlarından biri olan Piano Tiles2 uygulamasıyla, harika bir mobil piyano oyunu ile tanışma şansını yakalayabilirsiniz. Kulakların pasını silmek için gerçekten de iyi bir yöntem.

Candy Crush Jelly Saga

Rengarenk bonibonlar ve şekerlemelerle dolu bir dünya ile buluşmak için, size en yakın adres olan Candy Crush Jelly Saga ile, şekerlemeleri hızlı ve en fazla eşleştiren sen ol ve listede zirveye adını yazdır. Strateji oyunlarının en renkli ve en tatlısı olan bu uygulamayla, oyuna başlamadan iyi düşünmen gerek, seviye atladıkça asla tamam demeyecek tam tersine, her zaman devam diyeceksin.

 

Android Kullanıcıları Tarafından En Çok Beğenilen 5 Oyun” İçin Bir Cevap

Android Kullanıcıları Tarafından En Çok Beğenilen 5 Oyun İçin Yorum Yap