Android için Otel Odası Temizlik Oyunu İndir

Temizlik severlerin beğenerek oynayacakları Hotel Room Cleaning oyunu ile, çocuklarda keyifli vakit geçirecekler.

Otel odalarında temizlik ve düzen üzerine kurulu olan bu platformda, dağınıklığı ortadan kaldırıp, ortamı daha güzel bir hale dönüştürmek gerekiyor.

Oda, banyo, mutfak ve havuz çok kirlenmiş ve ortalık tamamen dağılmış durumda bu konuda size yardımcı olan ve eşyaları alıp koymanız gereken yerleri size gösteren eli, takip ederek çok daha çabuk ve kolay işinizi yapabilirsiniz.

Yerdeki kağıtları, telefonu kalemleri ve dosyaları düştükleri yerden alıp yerine kaldırın ve yamuk olan tabloyu düzelterek ortamın düzenli olmasını sağlayın.

Çocuklar için de ideal olan bu uygulama, çocuklara bulundukları ortamı temiz tutmaları açısından da örnek olacak özelliklere sahiptir.

Mutfak kirli bulaşıklarla dolu yapmanız gereken, kirli olan mutfak gereçlerini lavabonun içine koyup deterjanı alın, üzerine dökerek süngerle güzelce ovalayıp suyun altında durulayarak, kuruması için bulaşık sepetine koymaktır.

Tüm bunları dokunarak ve götürmek İstediğiniz yere doğru sürükleyerek yapabilirsiniz.

6 aşamadan oluşan bu oyunda sırasıyla ilerleyip, her yerin temiz olmasını sağlayıp oyunu bitirebilirsiniz.

Temizlenmesi gereken eşyanın hangisi olduğunu anlamak için, hepsini tek tek denemek yerine hareket edene dokunmanız yeterli olacaktır.

Her yer ayna gibi tertemiz  olunca da, sağ alt köşedeki ok işaretini basıp yeni aşamaya geçebilirsiniz.

Temizlik yapmayı seven kullanıcılar ve çocuklar için tasarlanmış oynaması kolay bu oyunu, akıllı cihazınıza indirip her yerin temizlik ve düzenini mükemmel bir biçimde yapmanız isteniyor.

Expert In Apps firması tarafından sunulan klasik oyun kategorisine dahil bu uygulama, temizlik ve düzenleme ile alakalı eğlenceli zaman geçireceğinize garanti veriyor.

Otel Odası Temizleme Oyunu İnceleme Videosu

Benzer İçerikler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Adblock Algılandı

Tek gelir kaynağımız reklamlarımız. Lütfen buna mani olmayın. Sizi rahatsız etmeyecek reklamlar yayınlıyoruz.