App Lock

Son Sürüm (Android)
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

Hemen İndir

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi Android
  • Dil Türkçe
  • Üretici
  • Boyut Değişken
  • Tarih 2 sene Önce
  • İndirme Sayısı 124

Android uygulama kilitleme ve koruma uygulaması

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
(Puan Verilmemiş)
Loading...

21.yüzyılda artık devir mobil devri olduğundan telefonlarımız eşittir biz oldular. İçerisinde kimsenin bilmemesi, öğrenmemesi gereken özel hayatımıza dair bütün bilgileri barındırıyor olduk. Maalesef ki bu özel bilgilerimizin çoğu zaman gizliliği hiç olmayacak şekilde ihlal edilebiliyor. Bununda sonuçları hayatımıza büyük bir etki olarak yansıyabilmekte. Bu yüzden artık Android telefonlarınızda gizli ve önemli verilerinizi kilit altında tutabilirsiniz.

AppLock, telefonunuzda ki fotoğraf, video, metin, sms gibi bir çok dosyayı içerisinde barındırabilir. Bu dosyalara erişmeye çalışan kişilerden sizin belirlemiş olduğunuz şifrenin girilmesini ister. Bu şifre kesinlikle siz olmadan açılamaz ve kırılamaz.

Google üzerinde şuanda aktif olarak 100 milyon indirilmesi bulunan App Lock uygulaması Android 6.0’ın gelmesiyle birlikte artık kilit modeline parmak izini de eklemiş bulunuyor. Bu sayede Android 6.0+ kullanıcıları, kilitlerini açarken parmak izini kullanabilecekler.

Sadece bilgilerinizi kilitlemekle kalmayıp, telefon içerisinde belirlediğiniz uygulamalara da şifre ile erişim sınırlaması koymaktadır. Örneğin, WhatsApp uygulamanıza App Lock ile şifreleme yaptığınız sürece WhatsApp’a her girişte sizden şifre isteyecektir. Bu şifreyi girmediğiniz taktirde WhatsApp açılmayacaktır.

Görev yöneticisi tarafından kesinlikle görüntülenmeyen bu programı, telefon üzerinden sizin yetkiniz ve şifreniz olmadan kaldırılması da mümkün değildir. Bu yüzden koymuş olduğunuz şifrenizin akılda kalıcı olmasını tercih ederiz. Unutulduğu taktirde telefonunuz içerisinde ki tüm verilerin silinmesiyle karşı karşıya kalabilirsiniz. 10 milyon kişi tarafından indirilmiş ve 4.3 yıldız verilmiş olan bu başarılı uygulamayı indirebilirsiniz.

App Lock” İçin Bir Cevap

App Lock İçin Yorum Yap