Ateş ve Su Android 2 Kişilik Zeka Oyunu

Oyunu sitemizden güvenle indirdikten sonra, Ateş ile oyna ya da Su ile oyna seçenekleri ekranınızda belirecek. Ateş ile oynarken kırmızı elmasları, Su ile oynadığınızda da mavi elmasları toplamanız gerekiyor.

Ateş ve Su oyununu oynarken, dikkat etmeniz gereken en önemli kural, size verilen 5 can hakkınızı kaybetmemek ve bir sonraki etaba geçmek için, yukarıdan gelen ateş parçalarına kesinlikle değmemektir. 5 kez bunlara dokunursanız, etabı tamamlayamazsınız.

Ateş ve Su Oyunu Özellikleri

  • Flash Tabanlı
  • Beceri ve Zeka
  • Strateji
  • Farklı Mekan Grafikleri

Ateş ve Su oyununda strateji geliştirip, aynı anda hareket etmeyi sağlayacak doğru hamleleri yapmanız gereken, Flash tabanlı bir oyun türüdür. Etaplar birbirinden çok daha farklı grafiklerden oluşuyor. Ateş erkeği, Su kadını temsil ediyor bu oyunda ve bu macerayı iki kişi oynayabilirsiniz.

Engelleri aşıp yolunuzda ilerleyin, bir sonraki seviyeye en yüksek elmas adetiyle gelmeyi başarın ve oyunun lideri siz olun. Ateş ve Su oyununu, iki kişilik oynadığınızda partneriniz ile uyumunuz çok iyi olmalı, takım oyununun gerektirdiği kuralları birebir uygulamalısınız.

ates ve su android oyun uygulaması

Yukarıdan dökülen elmaslar ve ateş parçalarının altında doğru hamleyi yapın, bir sonraki aşamaya başarıyla geçin. Toplayabildiğiniz en fazla elması toplayın ve sevimli minik kahramanları kendilerine ait kapılara götürün. Zeka ve beceri gerektiren bir oyun olan,

Ateş ve Su oyununda kahramanların nitelikleri farklılıklar göstermektedir

Ateş karakteri Lav golüne rahatlıkla girerken, Su karakteri bunu yapamaz. Farklı bir şekilde de Su karakteri Su golüne rahatlıkla girebilirken, Ateş karakteri bunu yapamıyor. Aynı anda doğru şekilde koordinasyon sağlayarak etabı beraber tamamlamalarına yardımcı olmanız gereken kahramanlar, kendi renklerindeki elmasları toplayarak büyük avantaj sağlamaktadır. Özellikleri farklı, amaçları aynı olan Ateş ve Su kahramanları, tapınaktan kurtulmak için sizden yardım bekliyorlar. Sizde sevimli minik kahramanlara bu beceri gerektiren oyunda yol gösterip, yarenlik edin.

Etiketler

Benzer İçerikler

2 thoughts on “Ateş ve Su Android 2 Kişilik Zeka Oyunu”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Adblock Algılandı

Tek gelir kaynağımız reklamlarımız. Lütfen buna mani olmayın. Sizi rahatsız etmeyecek reklamlar yayınlıyoruz.