B612 - En içten selfieler

Son Sürüm
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

Hemen İndir

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi Android
  • Dil Türkçe
  • Üretici
  • Boyut 34 MB
  • Tarih 2 sene Önce
  • İndirme Sayısı 193

En popüler selfie fotoğraflar çekme uygulaması

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
(Puan Verilmemiş)
Loading...

Selfie, yani özçekim çılgınlığı yeni trend uygulamalarından en çok, kullanıcılar arasında kabul gören ve yayılan bir fotoğraflandırma tekniği! Önceleri görüntülü konuşma amaçlı kullanılan ön kamera, şimdilerde daha çok selfie çekmek için kullanılıyor.

Özellikle de gençler arasında oldukça popüler olan bu teknik ile, sadece kendi fotoğrafınızı çekerken değil, artık toplu olarak fotoğraf çekimi yapabilirsiniz. Toplu çekimlerin çok daha geniş alanı kapsaması ve çeken kişinin zorlanmaması adına, selfie çubuğu bile üretilmiş ve şık ve portatif oluşu ile de kolay taşındığı için, seyahat çantalarının vazgeçilmez bir parçası olmuştur.

Günden güne yayılan bu tekniğe, çok farklı güzellik katan bir uygulama daha kullanıcıları ile buluşmaya hazır! B612 – En içten selfieler uygulaması ile, artık selfie çekimleri çok daha samimi olacak!

Best of the Best ödülünü kazanmış olan uygulama, zaman ve yer problemi olmaksızın selfie çekimi yapabilmeniz için, kusursuz olarak hazırlanmış bir programdır.

Her yönüyle tamamen selfie için, tasarlanmış ödüllü uygulama sizi şaşırtacak ve yeni tutkunuz olacak, 3 ya da 6 saniyelik video çekimine olanak sunuyor.

Kendi kendinize eğlenceli videolar hazırlayıp, beğeni ve takipçi sayınızı arttırmak için ekrana parmağınızı basılı tutmanız yeterli!

B612 – En içten selfieler uygulamasının yenilik ve özellikleri, bu kadarla sınırlı değil elbette ki! Arka kamera desteği de bulunan bu harika program ile, size filtre desteği de sağlar.

Daha önce en çok kullandığınız filtreleri, hafızasında tutan uygulama rastgele filtre özelliğini tercih ettiğiniz an, devreye girerek bunları otomatik olarak uygulanır.

B612 – En içten selfieler ile, fotoğraflarınızın çerçeve bölümünün renk tonunu daha koyu yaparak çektiğiniz görüntünün, daha da ön plana çıkmasını sağlayabilirsiniz.

Kolaj çekim yaparak 3B resimler hazırlayın ve birbirinden güzel ve bir o kadar iddialı resimlerinizi sevdiklerinizle, Twitter, İnstagram ya da Facebook sayfanızda paylaşın ve herkesi kendinize hayran bırakın.

Size en güzel pozu yakalamanız için, 5 saniye fırsat tanıyan B612 ile selfie çekimler çok daha keyifli ve çok daha kaliteli!

Sizde bu harika uygulamadan daha fazla mahrum kalmayın ve vakit kaybetmeden, indirme mağazasından ücretsiz olarak B612 – En içten selfieler uygulamasını indirin ve akıllı telefonlarınız ile, profesyonel fotoğrafçılarla yarışacak teknikteki fotoğraflarınızla, çok daha mükemmel görüntülerle arkadaşlarınızı şaşırtmaya ne dersiniz?

Cevabınız evet ise, yapmanız gerekeni biliyorsunuz!

B612 - En içten selfieler” İçin Bir Cevap

B612 - En içten selfieler İçin Yorum Yap