Badoo – Yeni İnsanlarla Tanışma Fırsatını Yakala

Sohbet etmek, belki kişisel bir analiz yapmanıza da olanak sağlayan mükemmel bir uygulama. Güncellemeler, Sohbet Başlatma ile tam bir arkadaşlık sitesidir. Yükleyin, Profil oluşturun, Resim yükleyin, Mesaj atın, Yorum yapın üstelik şimdi Türkçe Dil Desteği ile birlikte çok daha zengin içeriğe sahip. Profilinizdeki adresinizde yazanlara göre, çevrenizdeki diğer Badoo üyelerini görmenizi sağlayan, arkadaşlıkların çok daha samimi olmasını ve mesafelere takılıp kalmamasını hedefleyen harika bir platform.

Badoo ile tanışın, sohbet edin ve yeni dostluklara ya da flörtlere merhaba deyin. Özelliklerinize göre eşleşin, size en uygun arkadaşı bulun, koyu sohbete başlayın, gitsin. Badoo giriş sayfasında bulunan Facebook ile Bağlan butonuna ya da Diğer Seçenekleri butonunu seçip, bağlanın.

badoo giris
Badoo Arkadaşlık Uygulaması Android Uygulaması

Civardaki insanlara ve Karşılaşmalara ile, arkadaş kriterlerinizi oluşturun, karar verin ve uygulayın.

  • SOHBETLER: Filtrelenmiş üyelerle mesajlaşma
  • ZİYARETÇİLER: Profilinizi ziyaret edenler
  • SENİ BEĞENDİ: Profilinizi beğenenler
  • FAVORİLER: Favori arkadaş ekleme

Yıllara, zorluklara, engellere meydan okuyan, samimi dostlukların yeni zeminin de, size en yakın olandan başlayan, yakınınızdakine öncelik veren, bir uygulamayla tüm ortak noktalarınızı öğrenin ve yeni bağımsızlığınızla, Yeni sayfalar, yeni heyecanlar yaşayın. Arkadaş edinmenin yeni yolu Badoo ile, ilk adimi atan siz olun. Evde, yolculukta, mesai saatleri haricinde iş yerinizde, canınız sıkılınca eğer, hadi gel bir kahve içelim diyen bir dostunuz yoksa, hayat biraz daha sıkıcı görünüyor.

Badoo – Yeni İnsanlarla Tanış Uygulaması Video Tanıtmı

Benzer İçerikler

1 thought on “Badoo – Yeni İnsanlarla Tanışma Fırsatını Yakala”

  1. Çenesi bol olup yeni dostluklar kurmak isteyenler için biçilmiş kaftan Badoo. Bağımlılık yapar yeni bir çevre kazandırır. Bu yüzden de benim açımdan oldukça önemli bir yere sahip. Hemen kullanmaya başlayın bence!!!!!!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Adblock Algılandı

Tek gelir kaynağımız reklamlarımız. Lütfen buna mani olmayın. Sizi rahatsız etmeyecek reklamlar yayınlıyoruz.