Bebek Bakıcılığı Çılgınlığı

Son Sürüm
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

Hemen İndir

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi Android
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut 52 MB
  • Tarih 2 sene Önce
  • İndirme Sayısı 246

Küçük çocuklar için en faydalı ve eğlenceli bebek bakıcılığı oyunlarıdır. Bebek bakıcılığı onların el ve zihinsel gelişmelerine sorumluluk bilinçlerinin artmasına yardımcı olur

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
(Puan Verilmemiş)
Loading...

TabTale yine harika bir oyunla, miniklerin hayal gücüne yeni bir dünya daha katmaya niyetli! Çocuklarınız ve çocuk ruhuna sahip, siz büyükler için harika bir oyun. Bebek Bakıcılığı Çılgınlığı sizleri hem eğlenceli dakikalara, hemde sorumluluk duygusu aşılamanın hedeflendiği enteresan bir uygulamaya davet ediyor.

Size bağlı hareket edecek miniklerle keyifli bir gün geçirmeye ne dersiniz?

Eğlenceli aktiviteler eşliğinde uykuya geçmeden, dolu dolu geçen bir gün hem size, hemde afacanlara iyi gelecek. TabTale bu işi gerçekten de iyi biliyor!

Kızlar ve anneleri için eşsiz bir oyun seçeneği sunan, bakıcılık macerasında miniklerin senin giydiğin giysilere oy vermesi ve zevklerini belli etmeleri konusunda iyi bir fırsat sunuyor. El sanatları atölyesinde ufaklıklarla boyama yaparak, ortalığı dağıtmaya ne dersiniz? Ya da en beğendiğiniz mayonuz ile havuz başında kremlenip, güneşlenmeye var mısınız? Sizinle eğlenmek için, hazır olan afacanlara makarnadan, küpe ve bilezik yaparak göz kulak olmak çok keyifli olsa gerek!

Siz saklanın ve minik çocukların sizi bulmasını bekleyin.

Afacanların karınları acıkmaya başladı galiba! Hadi harika sandviç ve süper tatlılar yaparak mutfaktaki hünerlerinizi sergileyin! Marifetli ellerinizle yaptığınız birbirinden eğlenceli yiyecekler ile minikleri kendinize hayran bırakın. Dilerseniz süslemesi ve tüm detayları ile tasarımı tamamen size ait bir poster yapın.

Bu oyun hayal kurup tasarlamak ve çocuklarla süper gün geçirmek bakımından bir hârika!

Tam zamanlı eğlenceli ve çocuk gelişimi açısından destekleyici özellikleri içeren aktivitelerle keyif ötesinde saatler geçirip, minik yaramazları uykuya hazırlamak ve günün yorgunluğunu atma vakti geliyor! Eminim tüm annelerin, sizin gibi işini ve çocukları seven çılgın bir bakıcıya her zaman ihtiyaçları var.

Bebek Bakıcılığı Çılgınlığı oyununda, yapmanız gereken; Ufaklıkların ortalığı tamamen dağıtıp kontrolü ele geçirmelerine ve gerekli olan düzeni bozmalarına engel olup, onları çok daha faydalı ve öğrenme yetilerine katkısı olan aktivitelere yönlendirmek. El becerilerini ve bulma kabiliyetlerini geliştirici, sadece onlara değil size de keyifli gelen harika, oyun tadında faaliyetler…. Kendinizi kasarak, endişeli bir görev yerine, eğlencenin tam odak noktasında yani, merkezinde olup, çılgınca eğlenmek!

Ücretsiz olarak, indirip, oyuna başlamak için daha fazla düşünmeyin. Bu çocuklar gerçekten çok afacan ve bir o kadar da sevimli…

Annelerin günü kurtarmalarına yardım etmeye ve çocuklar gibi eğlenip, ufaklıklara bir şeyler öğretmeye hayır diyebileceğinizi hiç sanmıyorum! Hadi şimdi, çılgın bakıcılık zamanı!…

Bebek Bakıcılığı Çılgınlığı İçin Yorum Yap