Benim Konuşan Hank’im Android Oyunu

Hasır bir sepetin içinde sizin bakımınıza muhtaç minik bir köpek yavrusu. Her durumda sizden yardım alması gereken Hank’in, yeme, içme, tuvalet ya da uyuma gibi ihtiyaçlarını karşılayıp, puan kazanmak için Android İşletim Sistemli cep telefonlarınızdan Benim Konuşan Hank’im uygulamasını, yüklemeniz yeterli.

İhtiyacı olduğunda havlayarak sizden yardım isteyen Hank, tam bir fotoğraf çekme canavarı.

Android oyunlar arasında oldukça popüler olan bu tarz oyunlar, kullanıcılara sorumluluk duygusunu eğlenceli bir yolla öğretiyor. Fotoğraf çekmek için hayvan dostlarından yararlanan ve Mavi Papağan, Siyah Kakadu, Altın Boynuzlu, Geyik, Fil, Mamut, Tilki, Su Aygırı, Oklu Kirpi, Bay Hasır Şapka, Vahşi Tay, Zebra, arasından birinin fotoğraflarını çekerek, Fotoğraf Albümü bölümüne kayıt edebilirsiniz.

Uykusu gelen Hank’in uyuması için, güneşe dokunun ve ay gelsin her yer bir anda zifiri karanlık olsun. Karnı tok, tuvaleti olmayan, bu sevimli yavru köpek, sanki biraz macera peşinde. Seyahat eden, fotoğrafçılığı seven minik yaramaz, sizin söylediklerinizi tekrar ediyor. İsmini verdiğiniz bu sevimli yaramaz şapka, kıyafet ve göz rengi değişikliği ile, bir anda farklı bir görünüme sahip oluyor.

Benim Konuşan Hank’im Özellikleri

  • Gelişim Evresi
  • Seviye
  • Fotoğraf Albümü

Ve;

  • Nasıl Oynanır
  • Ayarlar
  • Yasal Uyarılar

Bu kategorilerden dilediğiniz değişikliği yaparak, bu şahane oyunla keyifli zamanlar geçirebilirsiniz. Şimdi bu minik yaramaza sahip çıkmanın tam da sırası.

Benzer İçerikler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

Close

Adblock Algılandı

Tek gelir kaynağımız reklamlarımız. Lütfen buna mani olmayın. Sizi rahatsız etmeyecek reklamlar yayınlıyoruz.