BiP Messenger

Son Sürüm (IOS)
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

Hemen İndir

Sevdiklerinizle iletişimin yeni adresi Bip Messenger ios ile, birbirinden eğlenceli içeriklere sahip mesajlar atabilir, sesli mesajlar gönderebilir ve hatta sevdiklerinizi görerek konuşabilirsiniz.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
(Puan Verilmemiş)
Loading...

Kaliteyi ücretsiz sunan bir uygulama, tüm Bip Messenger kullanıcıları için özel olarak tasarlanmıştır adeta. Mesafelere meydan okuyan ve sevdiklerinizi sizden ayırmayan bu harika platform, iletişim adına mükemmel bir altyapıya sahiptir. Sizin mesajlarınız artık tamamen size özel olacak. Mesajlaştığın kişiyle paylaştıklarınız Bip Messenger ios ile, yalnızca aranızda kalacak ve silmeyi unutsanız bile bir başkası bu mesajları asla göremeyecek. Sohbetiniz sizin belirleyeceğiniz zaman içerisinde, ekrandan uçup gidecek. Yiğit Özgür tasarımı birbirinden eğlenceli ve Bip’e özel çıkartmalar ile, çok daha keyifli vakitler geçirebilirsiniz.

Mesajlaşmak hiç bu kadar eğlenceli ve sıradışı olmamıştı.

Ios İçin Bip Messenger Özellikleri

 • Mesajlaşma
 • Sesli ve Görüntülü Görüşme
 • Video ve Resim Paylaşma
 • Ücretsiz SMS ve MMS Atma
 • Keşfet Özelliği
 • Caps Yaratma
 • Grup Mesajı
 • Mesajların Otomatik Silinmesi
 • Ses Kaydı

Anlık mesajlaşmanın en kaliteli hali, özellikle çapkınlık yapmayı, dedikodu yapmayı, çok yazmayı, sürpriz yapmayı ya da kişiye özel konuşmayı sevenler için Bip Messenger uygulamasının, uçup giden, kaybolan mesaj özelliği ideal bir yöntem. Siz sadece yazın, aman silmeyi unuttum derdiniz olmasın, mesaj bir anda ekrandan silinsin gitsin. Rahatça arayın, görüntülü görüşün, aman ay sonu fatura derdiniz olmasın. Acaba nasıl? Bugün ne yaptı? Mutlu mu? Üzgün mü? Diye meraklanmak yerine Bip Messenger uygulamasıyla tanışın ve tüm bu soruların yanıtlarını öğrenin gitsin. Sitemizden bu güvenilir uygulamayı indirin ve iletişimsiz kalmayın. Özlemeyin, hasret kalmayın, endişelenmeyin Bip ile bilin ve görün. Ne kadar uzakta olsalar bile, sevdikleriniz hakkında bilmediğiniz bir şeyler olmasına asla izin vermeyin.

BiP Messenger Hakkında Yazılar

BiP Messenger” İçin 2 Cevap

 1. Van Nistelroy

  Türkcell kullanıcılarının mutlaka kullanması gereken bir uygulama BİP. Bip messenger ile ücretsiz olarak tüm arkdaşlarımla görüşebiliyorum.

BiP Messenger İçin Yorum Yap