Bip Messenger Yeni Kaybolan Mesaj Özelliği Geldi

Kaybolan mesaj özelliği sayesinde kullanıcıların dikkatini çeken Bip Messenger uygulaması, mesajı yazan kişinin belirlediği süre sonunda ekrandan kayboluyor. Kullanıcıların özel yaşamına saygı gösteren ve katkıda bulunan Bip Messenger uygulamasının belki de en büyük eksiği olan görüntülü arama özelliğinin olmayışıydı. Yerli bilgi kaynağı tamamen Türkiye’de oluşan ve geliştirilen uygulama, görüntülü arama eksikliğine artık son veriyor.

Grup sohbeti yaparak aynı anda birden fazla arkadaşınızla mesajlaşabildiğiniz, Bip Messenger uygulaması kullanıcılarına sadece mesajlaşarak değil, görerek de iletişim kurmanın keyfini sunacak. Dilerlerse eğlenceli vakit geçirmek için, ilk defa bir mesajlaşma uygulamasında caps yaratma avantajını kullanarak, kendi capslerini oluşturmanın ayrıcalığını yaşayabilirler. Yeni nesil mesajlaşma uygulaması kategorisinde kendine liste başlarında yer bulan Turkcell Bip Messenger ile, paylaşacak çok şeyiniz varsa ve mesajla yazarak anlatmaya üşenirseniz, arama butonuna basarak sesli ve görüntülü arama yapabilirsiniz.

Teknolojinin yükselen çıtasında iletişim imkanı her geçen gün, boyut değiştirerek popülerliğini korurken kullanıcıların bu konudaki beklentileri de aynı ölçüde büyüyor. Bip Messenger uygulaması ile, bu beklentinin daha da eğlenceli bir hal aldığını görmek için, vakit kaybetmeden tanışın ve yazın gitsin. Türkçe erişebilirlik özelliğinden dolayı kullanımı da oldukça kolay olan Bip ile, video, resim ve ses kaydı da gönderebilirsiniz.

Yiğit Özgür tasarımı çıkartmalarla mesajlarınızı eğlenceli bir platforma dönüştürün

Sevdiklerine sürpriz yapmak isteyenler için konum paylaşımı, ideal bir yöntemdir. Konum paylaşan arkadaşınızın nerede olduğunu bilirsiniz ya da siz nerede olduğunuzu dostlarınızla paylaşıp, bulunduğunuz mekan hakkında ufak tüyolar verebilirsiniz.

Bip Uygulamasını Sitemizden İndirebilirsiniz.

Bip Uygulamasını Sitemizden İndirebilirsiniz.

Artık alo demek yerine mesajlaşmayı ya da görüntülü arama yapmayı seven bir teknoloji canavarı gençlik varken, bu uygulamanın tutmaması, trend olmaması mümkün değildi. Hele de yazılan mesajlar kendiliğinden bir anda uçup giderken, yazılanların arkada iz bırakmaması gerçekten bu uygulamaya gizem katıyor.

Bip’leyin ve anınızı bir keyfe dönüştürün

Turkcell Bip Messenger Android Uygulama
Whatsapp benzeri Turkcell uygulaması.
Turkcell Bip Messenger IOS Uygulama
Sevdiklerinizle iletişimin yeni adresi Bip Messenger ios ile, birbirinden eğlenceli içeriklere sahip mesajlar atabilir, sesli mesajlar gönderebilir ve hatta sevdiklerinizi görerek konuşabilirsiniz.

Bip Messenger Yeni Kaybolan Mesaj Özelliği Geldi” İçin Bir Cevap

  1. Remzi Çakar

    türksell kullandığım için bip kullanıyorum ücretsiz internet hakkı veriyor ve whatsapptan hiçbi farkı yok. bence kullanarak destek vermeliyiz çünkü yabancı kaynaklı uygulamalara bağımlı kalmayalım

Bip Messenger Yeni Kaybolan Mesaj Özelliği Geldi İçin Yorum Yap