BiP Messenger

Son Sürüm (Android)
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

Hemen İndir

Whatsapp benzeri Turkcell uygulaması.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Toplam 2 puan.
5 üzerinden 3,00
Loading...

Turkcell’in yeni ve gözde uygulaması Bip Messenger Whatsapp benzeri tarzı ve ücretsiz olması ile kullanıcıların ilgisini çekiyor. İnternet’in kullanıcılarına sunduğu sınırsız hizmet ağı gün geçtikçe genişleyip, tek bir uygulamada birkaç özellik barındıran programlar tercih edilmektedir. Evde, ofiste, okulda ya da toplu taşıma araçlarında hemen hemen her yerde hayatımızın içinde var olan internet, yaşamı kolaylaştıran pratik çözümler üretmeye devam ediyor.

İletişim kurmanın en kısa yollarından biri olan internet ağı üzerinden mesajlaşma programlarına bir yenisi daha eklendi. WhatApp benzeri uygulama Bip, Turkcell tarafından 2013 senesinde yayınlandı ve mart 2014’te Yiğit Özgür tarafından, tasarlanan eğlenceli çıkartmalar ile güncellenip, baştan aşağı yenilendi.

  • Anlık mesajlaşma, hem sesli hemde görüntülü konuşma fırsatı sunan program gerçekten harika bir seçim.
  • Video, resim, mesaj veya ses kayıtlarınızı eğlenceli ve keyifli içeriklerle süsleyip sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz.
  • Türk usulü birçok çıkartma ve caps, sohbetlerinizi çok daha renkli ve görkemli hale getirecek!
  • En güzel ve farklı özelliğinden biri de arkadaşınızla mesajlaşırken belirlediğiniz sürenin sonunda mesajınızın ekrandan silinip gitmesi.
  • Fotoğraflarınızı kendi caps’ lerinizle bambaşka bir hale dönüştürebilirsiniz.
  • Bip’ den haberi olmayan veya kullanmayan arkadaşlarınıza da Bip’ in içerisinden mesaj gönderebilirsiniz.

Üstelik birden fazla arkadaşlarınız ile aynı anda mesajlaşma olanağı sunan Bip messenger iş hayatı ya da özel hayatınızda size mükemmel fırsatlar yaratıyor.

Sesini duyup görerek iletişim kurmak ve bunu ek ücret ödemeden, internet bağlantısı üzerinden yapabiliyor olmak Bip’in, kullanıcılar arasında gözde olmasının sebeplerinden biri.

Bu tip uygulamalar sayesinde, uzaklar artık o kadar yakın ve gerçeğe benzer bir hal aldı ki, herkes adeta kapı komşumuz kadar yanı başımızda! İster mesajlaş, ister sesli veya görüntülü konuş, video paylaş yahut resim paylaş tüm bunlar için, tek bir program yeter, üstelik eğlenceli ve farklı caps’ ler ve çıkartmalarla, herşey çok daha cazip hale geliyor. Bip Messenger tam size göre, harika bir program. Bip messenger indirmek için yukarıdaki indirme butonlarını kullanabilirsiniz.

BiP Messenger Hakkında Yazılar

BiP Messenger” İçin 3 Cevap

  1. Benim en favori programim bir turkcell abonesi olarak bu firsati kacirmam söz konusu bile olamazdi. İletişim kurmanin en eğlenceli ve en hizli yöntemlerinden olan bip ile vakit kaybetmeden tanisin

BiP Messenger İçin Yorum Yap