Bip Messenger

Turkcell tarafından sunulan Android cihazlar için mesajlaşma uygulaması Bip Messeneger

Turkcell’in yeni ve gözde uygulaması Bip Messenger Whatsapp benzeri tarzı ve ücretsiz olması ile kullanıcıların ilgisini çekiyor. İnternet’in kullanıcılarına sunduğu sınırsız hizmet ağı gün geçtikçe genişleyip, tek bir uygulamada birkaç özellik barındıran programlar tercih edilmektedir. Evde, ofiste, okulda ya da toplu taşıma araçlarında hemen hemen her yerde hayatımızın içinde var olan internet, yaşamı kolaylaştıran pratik çözümler üretmeye devam ediyor.

İletişim kurmanın en kısa yollarından biri olan internet ağı üzerinden mesajlaşma programlarına bir yenisi daha eklendi. WhatApp benzeri uygulama Bip, Turkcell tarafından 2013 senesinde yayınlandı ve mart 2014’te Yiğit Özgür tarafından, tasarlanan eğlenceli çıkartmalar ile güncellenip, baştan aşağı yenilendi.

  • Anlık mesajlaşma, hem sesli hemde görüntülü konuşma fırsatı sunan program gerçekten harika bir seçim.
  • Video, resim, mesaj veya ses kayıtlarınızı eğlenceli ve keyifli içeriklerle süsleyip sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz.
  • Türk usulü birçok çıkartma ve caps, sohbetlerinizi çok daha renkli ve görkemli hale getirecek!
  • En güzel ve farklı özelliğinden biri de arkadaşınızla mesajlaşırken belirlediğiniz sürenin sonunda mesajınızın ekrandan silinip gitmesi.
  • Fotoğraflarınızı kendi caps’ lerinizle bambaşka bir hale dönüştürebilirsiniz.
  • Bip’ den haberi olmayan veya kullanmayan arkadaşlarınıza da Bip’ in içerisinden mesaj gönderebilirsiniz.

Üstelik birden fazla arkadaşlarınız ile aynı anda mesajlaşma olanağı sunan Bip messenger iş hayatı ya da özel hayatınızda size mükemmel fırsatlar yaratıyor.

Sesini duyup görerek iletişim kurmak ve bunu ek ücret ödemeden, internet bağlantısı üzerinden yapabiliyor olmak Bip’in, kullanıcılar arasında gözde olmasının sebeplerinden biri.

Bu tip uygulamalar sayesinde, uzaklar artık o kadar yakın ve gerçeğe benzer bir hal aldı ki, herkes adeta kapı komşumuz kadar yanı başımızda! İster mesajlaş, ister sesli veya görüntülü konuş, video paylaş yahut resim paylaş tüm bunlar için, tek bir program yeter, üstelik eğlenceli ve farklı caps’ ler ve çıkartmalarla, herşey çok daha cazip hale geliyor. Bip Messenger tam size göre, harika bir program. Bip messenger indirmek için yukarıdaki indirme butonlarını kullanabilirsiniz.

Bip Messenger Ekran Görüntüleri

BiP Messenger

Hız
Tasarım
Kullanabilirlik

Whatsapp benzeri Turkcell uygulaması.

indir
User Rating: Be the first one !
Etiketler

Benzer İçerikler

3 thoughts on “Bip Messenger”

  1. Türkcell kullanıcıları için kaçırılmaz fırsat. Kullanım kotasından gitmiyor bip messenger uygulamasını tavsiye ederim

  2. Benim en favori programim bir turkcell abonesi olarak bu firsati kacirmam söz konusu bile olamazdi. İletişim kurmanin en eğlenceli ve en hizli yöntemlerinden olan bip ile vakit kaybetmeden tanisin

  3. özellikle turkcell kullananlar için çok uygun ve kullanışlı. adamlar bedava internet bile veriyor

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Adblock Algılandı

Tek gelir kaynağımız reklamlarımız. Lütfen buna mani olmayın. Sizi rahatsız etmeyecek reklamlar yayınlıyoruz.