Biraz Yürüyüş Yapın Belki Pokemon Yakalarsınız

Klasikleşmiş evde ya da boş vaktinizin olduğu herhangi bir yerde, zaman geçirmek için oynadığınız oyunların aksine size sokağa çık çağrısı yapan, sıradanlığın çok dışında bir oyun olan Pokemon Go ile, konumunuzu bildirin ve size yakın yerlerde farklı yönlerde gizlenmiş Pokemon karakterlerini saklandıkları yerden çıkarın ve bunu yapmak içinde sunulan haritadan yardım alıp, hızlı adımlarla Pokemon avına katılıp yakalayın ve farklı özelliklere sahip bu minik kahramanları eğiterek, diğer Pokemonlar ile savaştırıp, koleksiyonu tamamlayın.

90’lı yıllarda çocukların beğeniyle izlediği bir çizgi film olan pokemon şimdilerde, muhteşem bir mobil oyun ile internet kullanıcılarının beğenisine sunuldu. Sanal gerçeklik deneyimi yaşatan bu oyunla, gençler sokaklarda sosyalleşmeye teşvik ediliyor. Kahramanını seç, pokemonları yakala, poke topu içine hapset, eğit ve dövüştür.

Android kullanıcıları APK dosyasını cihazlarına indirerek oyunu kurabilirler. Bunu yapmaları için cep telefonlarındaki Ayarlar menüsündeki “Kaynağı Bilinmeyen Uygulamalara İzin Ver” seçeneğini onaylamış olmalıdır.

Temelde insanların dışarı çıkmalarını ve yürümelerini hedefleyen Pokemon GO oyununu sitemizden indirebilirsiniz.

Temelde insanların dışarı çıkmalarını ve yürümelerini hedefleyen Pokemon GO oyununu sitemizden indirebilirsiniz.

İOS kullanıcıları için ise yöntem, Yeni Zelanda veya Avustralya üzerinden açılmış olan bir Apple hesabı veya App Store hesabı olması gerekiyor.

Gerçek mekanlara yayılmış, sanal kahramanları toplamak için farklı konumlara gidip, poke topu’nu bu kahramanlara doğru fırlatıp onları buraya hapsetmek, düşündüğünüzden çok daha eğlenceli deneyin ve görün, bizden sizlere ufak bir tavsiye. Artık Pokemon Go rüzgarı her saat, her yerde diyebiliriz.

Pokemon Go - Android Cihazlar İçin Pokemon Yakalama Oyunu
Android için Pokemon Go, pokemon yakalama oyunu.
Pokémon GO - iOS Cihazlar İçin Pokemon Oyunu
iOS Cihazlar için Pokémon avlama mobil oyunu

Biraz Yürüyüş Yapın Belki Pokemon Yakalarsınız İçin Yorum Yap