Candy Crush Jelly Saga

Son Sürüm (Android)
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

Hemen İndir

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi Android
  • Dil Türkçe
  • Üretici
  • Boyut 48 MB
  • Tarih 3 sene Önce
  • İndirme Sayısı 2.393

King firmasının yeni eğlenceli şeker patlatma oyunu.

Candy Crush Jelly Saga oyununda bizi Jelly Queen adında bir oyuncu karşılıyor ve oyunda bize karşı oyun sergiliyor. Jelly Queen’i yenebilmek için daha iyi oynaman ve bolca düşünmen gerekecek. Aynı zamanda hızlı!

Keyifli bir hikayeye başlıyorsunuz ve birbirinden eğlenceli bölümleri geçiyorsunuz, Candy Crush Jelly Saga oyunu oynarken çok keyifli zaman geçireceğinizden emin olabilirsiniz.

Şimdi gelelim oyunun kurulumu ve indirilmesinin nasıl olduğuna. Candy Crush Jelly Saga oyununu indirmek için öncelikle yukarıdaki indirme butonumuzu kullanabilirsiniz. İndirme butonu ile google play store uygulama mağazasından oyunumuzu indiriyoruz. 48 Megabyte boyutundaki oyun yaklaşık olarak 1-2 dakika içinde indirilip yükleniyor. Sonrasında aktif olan “Aç” butonuna basarak oyunu açabilirsiniz.

Candy Crush Jelly Saga Nasıl Oynanır?

Oyun açıldığında iki seçenek bizi karşılıyor. Bunlardan biri “Oyna” diğeri “Bağlan”. Facebook hesabınızı kullanarak Candy Crush Jelly Saga oyununa bağlanabilirsiniz. Bu şekilde arkadaşlarınızın oyundaki durumunu görebilirsiniz. Facebook hesabınız ile bağlandıktan sonra “Oyna” butonuna basarak oyuna giriş yapabilirsiniz.

Adım adım ilerleyeceğiniz oyunun bu kısmında karşıdan size el sallayan sevimli yaratıklar göreceksiniz. Burada “1.” bölüme dokunarak ilk bölümü oynamaya başlayabilirsiniz.

Oyunun amacı: aynı renkte olan 3 şekeri veya daha fazlasını bir araya getirerek patlamalarını sağlamak.

Candy Crush Jelly Saga Nasıl Kaldırılır?

Oyunu kaldırmak için telefon yada tabletinizdeki Play Store uygulamasını açıp uygulamalarınız içinde Candy Crush Jelly Saga oyununu bulup “Kaldır” butonuna basarak kaldırabilirsiniz.

Candy Crush Jelly Saga Hakkında Yazılar

Candy Crush Jelly Saga” İçin Bir Cevap

Candy Crush Jelly Saga İçin Yorum Yap