Candy Crush Saga Android Ücretsiz Oyun

Şekerleri ezerek efsane olmak için, çabalayanların sayısı bir hayli çok, dünyanın her yerinde kullanıcılar tarafından beğenilen, Candy Crush Saga etrafınızda gördüğünüz birçok tablet veya cep telefonunun favori oyunudur. Google play uygulaması, Android işletim sistemini içeren cihazınızda yüklü ise, Candy Crush Saga indirmeniz çok kolay, üstelik ücretsiz.

Biraz oynayayım, deneyeyim diyen pekçok kişi şuan, oyunun en koyu tiryakilerinden.

Anlamadan bağlandığınız, rengarenk şekerlemelerle bir anda görsel bir şölen yaşatan bu oyun, girişteki oyna butonuna basınca, sizi etkisi altına almaya başlıyor. Oyuna başlamadan önce, Candy Crush Saga nasıl oynanıyor ? bununla ilgili kısa bir not niteliğinde tanıtım sunuluyor. Oyunda hedef, aynı tip şekerlerin en az 3 tanesinin biraraya gelmesini sağlamaktır.

Oyunu oynarken altın elde etmek için, uygulamada mevcut olan, Satın Alma seçeneğini tıklayarak altın alabilirsiniz. Başka bir yöntemde, 5 sdet şekeri L şeklinde sıralarsanız, paketli şeker elde edebilirsiniz.

Candy Crush Saga Önerilerimiz

Oyunu asla hızlı oynamayın, her zaman planlı hamleler yapın. Önceliğiniz, zorlu parçaları yok etmek olsun. Zamana karşı yarışılan bu oyunda, +5 şeker size +5 saniye kazandırdı. Cihazınızın saat ayarını ileri aldığınız zaman, can alabilmek adına beklemenize gerek kalmayacak. Bu taktik tamamen biten canlar için. Eğer Facebook kullanıcısı iseniz, ayarlardan otomatik saat ve tarih ayarını iptal edip, saatinizi 2 saat öne alıp, fazladan 4 can daha kazanabilirsiniz. Kazandığınız altınları heba etmemek için, taktikleriniz ve kurallarınız net olmalı ve en yüksek puanı hedeflemelisiniz.

Bunun için yapmanız gereken, 5 ya da daha fazla şekeri, başka şekillerde eşleştirip patlatarak, hangi şekil hangi özel şekerleri oluşturuyor ? Ezberleyerek çok daha fazla eğlenebilir ve puanlarınızı katlayabilirsiniz.

Donut, paketlenmiş ve çizgili şekerlerle, çok daha fazla şekeri yok edebilirsiniz. Her zaman en alttaki şekerleri hedef alın ve jölelerden kurtulmak içinde, en altta ve köşelerde olanları temizleyin. Her turda bir çikolata yemeye özen gösterin, yiyin ki oyun esnasında panik yapıp, çikolatanın yaklaşmasına izin vermeyin !

Ekranı iyi inceleyin, hesaplamaları değerlendirip, her zaman bir sonraki adımı düşünerek hareket edin. Plan ve program hazırsa, oyuna start verme vakti gelmiştir. Şeker tadında bir oyun  candy crush saga indirmek için yukarıdaki butonu kullanabilirsiniz. İyi eğlenceler !

Etiketler

Benzer İçerikler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Adblock Algılandı

Tek gelir kaynağımız reklamlarımız. Lütfen buna mani olmayın. Sizi rahatsız etmeyecek reklamlar yayınlıyoruz.