Candy Crush Saga Çok Büyük Bir Rakama El Değiştirdi

Dünyanın en çok rağbet gören oyunlarından biri olan ve en fazla gelirleri elde eden Candy Crush Saga‘nın geliştiricisi, King Digital Entertainment yani king.com çok büyük bir rakama satılarak el değiştirdi. Çok büyük gelirler elde eden ve dünyaca ünlü olan bu şirketi satın alan şirket tahmin edileceği gibi Diablo, World of Warcraft, Starcraft, Call of Duty gibi en popüler oyunların sahibi olan Activision Blizzard.candy crush saga 2

Bu satın alma işlemi geçen sene içinde duyurulmuştu ancak bu kadar çok tutulan ve büyük gelirler elde eden King Digital Entertainment’ın el değiştirmesini kimse beklemiyordu. Satışı bu yılı bulan Activision Blizzard’ın fiyatını duyduğunuzda inanamayacaksınız. Satın alınma işlemi yaklaşık olarak 6 milyar doları bulan Activision Blizzard, artık Activision Blizzard ailesinin bir üyesi.

Bu satın alma işlemi ile zaten halihazırda çok büyük bir oyuncu kitlesine hakim olan Activision Blizzard, yarım milyon oyuncuyu daha bünyesine katmış oldu. Şimdi oyunda bir değişiklik yapılıp yapılmayacağı merak konusu. Umarız yeni güncellemeler ile daha da farklı ve heyecanlı bir oyun haline gelir Candy Crush Saga oyunu.

Scrubby Dubby Saga Sabun Köpüğü Patlatma
Eşleştirmeler ile sabun köpüklerini patlatarak seviye atlanan zevkli oyun
Candy Crush Jelly Saga Android Şeker Patlatma Oyunu
King firmasının yeni eğlenceli şeker patlatma oyunu.
Candy Crush Saga Android Ücretsiz Oyun
En çok tercih edilen şeker patlatma ve zeka oyunu.

Candy Crush Saga Çok Büyük Bir Rakama El Değiştirdi” İçin Bir Cevap

Candy Crush Saga Çok Büyük Bir Rakama El Değiştirdi İçin Yorum Yap