Candy Crush Soda Saga – Android İçin Soda Şişesi Patlatma Oyunu

Şekerlemelerle tatlı mi tatlı, rengarenk sembollerle aynı renkte ve şekilde olanları yan yana ya da üst üste getirin, en yüksek puanı siz alın. Bir zamanların en popüler oyunu Candy Crush Saga’nın yaratıcılarının yeni eseri olan bu şahane uygulama Candy Crush Soda Saga ile, şekerlemeleri patlatıp hamle yapmadan evvel stratejinizi iyi yapın.

Bir sonraki adımda puan kazanabilmek ve hamle şansını kaybetmemek için, aceleci davranmayın olasılıkları iyi değerlendirin. Mor soda ile dolan ve kullanıcıları zorlayan oyun modları ile, bu oyun gerçekten herkeste bağımlılık yapacağa benziyor. Daha yüksek puan almak istiyorsanız, en alt sinir olan 3’ün üzerinde eşleştirmeler yapmanız gerek.

Tek karede 4 şekeri eşleştirin bir İsveç Balığı yapın. 7 şeker eşleştirince de Fevkalade Renklendirici Şeker oluşturabilirsiniz. Yenilenen grafik tasarımı ve 140’ın üzerindeki sodalı seviyeye sahip olan cihazlar arasında,kolay senkronize özelliğiyle gözde mobil oyunlar arasında yer almaktadır.

Sosyal paylaşım hesabınızla giriş yaparak lider tahtalarında arkadaşlarınızla, aldığınız puanlarınızı karşılaştırabilirsiniz. Tiffi ve Kimmy ile büyülü olan bu maceraya katılıp, şeker dünyasında liderin siz olduğunuzu arkadaşlarınıza ve rakiplerinize ispatlayın. Haydi, şimdi sitemizden bu harika uygulamayı indirin ve keşfedip, çılgın karakterlerle tanışın.

Candy Crush Soda Saga Tanıtım Videosu

Benzer İçerikler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Adblock Algılandı

Tek gelir kaynağımız reklamlarımız. Lütfen buna mani olmayın. Sizi rahatsız etmeyecek reklamlar yayınlıyoruz.