Cargo Plane Car transporter 3D Android Simülasyon Oyunu

Twitter, Facebook ve İnstagram hesaplarınızdan da girebileceğiniz araba kargo uçağı görevi üstlenmiş, 3D kalitesinde harika bir uygulama Cargo Plane Car Transporter 3D ile, direksiyon hakimiyetinizi avantaja dönüştürün.

3 dakika 20 saniyelik bir süre içerisinde, ekranın sol tarafında bulunan direksiyon ile araca yön verip, P, R, N ve D harflerinin yazılı olduğu koluyla da aracınıza geri ve ileri komutlarını verebilirsiniz. Ekranın sağ tarafında bulunan gaz ve fren pedalları ile, bir üst  kısmında bulunan ve görünen pozisyondaki 3 sembolik araç resimlerindeki gibi önden, arkadan ve üstten aracı görmeye yarayan, aracı çok daha kolay hareket ettirmeyi sağlayan ve dokunduğunuzda aktif olan özellikler mevcuttur.

Sizin burada  yapmanız gereken, bu sembolleri kullanarak kırmızı renkteki aracınızı uçak kargosuna, verilen talimatlara uygun olarak park etmenizdir. Bunu başardıktan sonra, karşınıza çıkan 3 adet yıldızı toplayıp, tıpkı uçak kargosuna park edermiş gibi, aynı yöntemle bu sefer aracınızı arabaları taşıyan bir tır içine, mesafesini doğru ayarlayarak park etmenizdir.

Cargo Plane Car Transporter 3D ile, araç sürme zevkinizi hiç riske girmeden yaşayabileceğiniz harika bir simülasyon uygulaması. Sitemizden uygulama ile ilgili her türlü bilgiyi edinebilir ve cihazınıza indirerek, mükemmel uygulamadan yararlanabilirsiniz.

Usta şoförler, ben park etme konusunda yeteneğime güveniyorum diyenler, daha fazla düşünmeyin, bu uygulama sizin için tasarlanmış bile olabilir. Zamanı iyi kullanıp, belirtilen noktalara aracı park edin, bu bazen bir araba bazen de bir tır olacaktır. Yıldızları toplayıp bir sonraki aşamaya geçip, geçmek nedir bilmeyen boş vakitlerinizi en iyi şekilde değerlendirin. İyi eğlenceler.

Benzer İçerikler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Adblock Algılandı

Tek gelir kaynağımız reklamlarımız. Lütfen buna mani olmayın. Sizi rahatsız etmeyecek reklamlar yayınlıyoruz.