CCleaner – Android İçin Sistem Temizleme Uygulaması

Akıllı cihazlar için avantajlı olan ve gereksiz dosyaları temizleyerek, bellek kullanım alanını genişleten CCleaner ile, cihazınızı kasılmadan kullanmanın keyfini çıkarın. Piriform tarafından sunulan bu uygulamayı Android cihazınıza yükledikten sonra, gereksiz dosyaları hemen çöpe yollayın ve fotoğraf ya da videolarınıza yer açmış olun. Adeta “Android Doktoru” olan bu uygulama ile, cihaz belleğini ideal ayarına getirip, kasılmalara son vererek, akıllı cihazınızı hızlı bir şekilde performans düşüklüğü olmadan, tıpkı ilk gün aldığınız gün ki gibi kullanabilirsiniz.

Gerekli olan dosyaları depolayacak alan açarak size yardımcı olan CCleaner ile, cihazınızın hızına siz bile inanamayacaksınız. RAM temizliği ve Android cihaz hızını arttıran bu ücretsiz uygulama ile, zararlı tüm dosyaları güvenilir bir yöntemle cihazınızdan silebileceksiniz.

Gereksiz APK’ları siler, kalan verileri temizler ve pil tasarrufu yapmak için, bu harika uygulamayı kullanın ve verimlilik artışına sahip olun. SD kart performansını üst seviyeye çekmeyi isteyen tüm akıllı cihaz kullanıcıları için, mükemmel bir temizleme ve performans arttırıcı özelliğe sahip uygulama CCleaner ‘la, dosyalar 7/24 güvence altında. Sizde sitemizden bu uygulamayı indirin ve cihazınızı kontrol etmek için, her en size yardımcı olacak bu avantajı iyi değerlendirme şansını yakalayın. Bu uygulama gerçekten harika;

  • Siler
  • Temizler
  • Alan açar
  • Kontrol sağlar

Hadi, şimdi cihazların bakım ve kontrol zamanı.

Benzer İçerikler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Adblock Algılandı

Tek gelir kaynağımız reklamlarımız. Lütfen buna mani olmayın. Sizi rahatsız etmeyecek reklamlar yayınlıyoruz.