Championship Manager 17 – Futbol Menajerlik Oyunu

En popüler spor oyunları kategorisine dahil olan yeni futbol menajerlik oyunu Championship Manager 17 uygulamasında, 450’nin üzerindeki kulüp arasından hangisini yönetmek isteyeceğinize karar verip, bu harika oyuna başlayın.

15 ülkede ve 25 ligden oluşan liste içerisinden seçeceğiniz takımla amaç sadece şampiyonluk. Kolay kullanılır bir arayüz özelliğine sahip uygulama size, adeta görsel bir şov sunuyor ve kupa kesinlikle sizin hakkınız. Yoğun antrenman ile oyuncuların performans grafiği her zaman çok daha yükseklerde olacak.

Championship Manager 17 Desteklenen Diller;

  • Türkçe
  • Rusça
  • İngilizce
  • Fransızca
  • Portekizce
  • İspanyolca
  • Malayca

Kontrolün tamamen sizde olduğu bir futbol kulübünün en iyi şekilde yönetilip, ligde zirveye taşımak için en iyi transferleri yapıp, en iyi hocaları alabilmeniz gerek. Rakiplerinizin en korktuğu takım olmak hiç de düşünüldüğü gibi kolay bir durum değil. Lisanslı ve gerçek olan futbolcu ve takımlarla lig başladığı andan itibaren kontrolü asla elden bırakmamanız gerek. Yüksek seviyedeki ses kalitesi ile de kullanıcıların sıkça tercih ettiği Championship Manager 17 oyununda, tek parmak kontrolü ile zorlu lig turnuvasında birincilik için, hep en iyi olmayı hedefleyen.

Doğru transferlerle en güçlü takımı kurup, en iyi teknik adamlarla çalışıp, lig rüzgarını siz başlatın. Sitemizden bu harika uygulamayı indirip, şansınıza ve futbol bilginize güvenip, başarıyı garantileyin. Haydi şimdi herkese en iyi menajerin kim olduğunu gösterin.

Championship Manager 17 Tanıtım Videosu

Benzer İçerikler

1 thought on “Championship Manager 17 – Futbol Menajerlik Oyunu”

  1. Harika bir oyun hep daha iyisini isteyen futbol severlerin bayilacagi tarzda ben oynamaya yeni basladim ve benim begenimi fazlasıyla kazandi

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Adblock Algılandı

Tek gelir kaynağımız reklamlarımız. Lütfen buna mani olmayın. Sizi rahatsız etmeyecek reklamlar yayınlıyoruz.