CITY BUS SIMULATOR 2016

Son Sürüm
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

Hemen İndir

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi Android
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut 43 MB
  • Tarih 2 sene Önce
  • İndirme Sayısı 220

Basit ve kolay oynanabilir otobür simulatör oyunu

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
(Puan Verilmemiş)
Loading...

Vasco Games sunumuyla kullanıcılarıyla tanışan ve Google Play Store üzerinden ücretsiz olarak indirilen, CITY BUS SIMULATOR 2016 gerçekten de harika bir oyun uygulaması! Simülasyon oyunlarından hoşlananların muhakkak denemesi gereken, sürükleyici bir macera oyunu! Otobüs şoförüsünüz ve tüm kontrolün sizde olduğu bu otobüsle, güvenli bir yolcu taşımacılığı yapacaksınız.

3D grafikleri, mükemmel ses kalitesi ve joystick mantığıyla tasarlanmış kontrol sistemi ile, zorlu yollardan en doğru şekilde ilerledikçe dilediğiniz otobüs modelini alabilirsiniz.

Birbirinden renkli otobüsler ile adeta otobüsün içindeymiş gibi bir ambiyansa sahip bu oyunda, yol haritası, kilometre göstergesi, otobüsün ileri ve geri gitmesini sağlayan pedallar hepsi yanında, rahatlıkla görebileceğin, müdahele edebileceğin mesafede.

Benzin istasyonlarının gösterildiği haritadan da çok rahatlıkla faydalanabilir ve yolda kalmamak için benzin alımı yapabilirsin. Her şey konforlu bir yolculuk için düşünülmüş ve uygulaması bir o kadar kolay!

Belirtilen hız limitini asla geçme ve önünde seyir halindeki diğer araçlarla mesafeni iyi ayarla, bir anda şerit değiştirip önüne çıkabilir, dikkatli ol!

Araba kullanmayı çok istediği halde, bir türlü kalabalık trafiğe çıkacak cesareti kendinde bulamayanlar, bu oyun tamda size göre! Üstelik görüntü kalitesi o kadar iyi ki, gerçeğe çok yakın bir platform da sürüş keyfi yaşayabilirsiniz. Zamana karşı bir yarışın içinde gibisin CITY BUS SIMULATOR 2016 ile, süre durmadan hızla geçiyor, hem dikkatli hem de biraz acele etmeniz gerek.

Hava karardığı zaman tıpkı gerçek yaşamdaki gibi, sokak ışıkları yanarak yolu daha iyi görmenizi sağlıyor. İnstagram’da 1.500 üzerinde takipçisi bulunan bu oyunu oynarken, zamanın nasıl geçtiğini anlamayacaksınız bile!

Puanlarınız ilerledikçe iki katlı otobüs bile alabilirsiniz. Otobüsü satın almadan önce evire, çevire inceleyebilirsiniz. Çok şık giyinmiş bir şoför, duraklarda yolcu indirip, yolcu alırken çok temkinli ve yolu takip ederken de çok dikkatli, sürüş kalitesine sahip olmalı ve ben bunu yaparım diyorsanız, haydi hodri meydan!

Trafiğe çıkın ve şoförlüğünüzü konuşturun!

CITY BUS SIMULATOR 2016 İçin Yorum Yap