Clash Of Clans Oynamak İçin Bahaneler

En iyi strateji oyunları kategorisinde liste başında bulunan Clash of Clans oynamak için en etkili bahaneler arasında hiç kuşkusuz, kendi tasarladığınız bir yaşam alanını özgürce inşa etmek yer alıyor.

Uzun soluklu ve kendini tekrar etmemesinden dolayı kullanıcıyı sıkmadan oynanan bu oyunla, planlayıp uygulamak oldukça kolay ve zevkli.

Kendi köyünüzü kendiniz inşa edip, savaş için gerekli olan güçlü birliğin askerlerini en iyi şekilde eğitip, ordunuzu kurup zafere giden yolda emin adımlarla ilerleyin. Ejderha, büyücü, barbar ve okçudan oluşan birliklerle, yenilmez kaleye çevirdiğin mekanın tüm güvenliğini sağlayın. Burada amaç en güçlü klanı kurup, bir nevi destan yazmak ve zirveye adını yazdırmak.

clash of clans indir 8
Clash Of Clans en popüler Android Strateji oyunlarından birisidir.

20 farklı birim ile düşmanı bozguna uğratmanın yolunu ararken, köyünü düşman saldırılarından da koruman gerek.

Günün stresinden uzaklaşmak, hayallerini sanalda olsa gerçeğe dönüştürme şansını yakalama imkanından dolayı, kullanıcıları tarafından tercih edilen bu oyunda en iyi stratejiyi ve hamleyi yapan taraf kazanıyor. Hem saldırmak hem de korunmak zorundasın, düşmanlarına karşı inşa ettiğin alanda en güçlü orduyu kurup, var olan yaşam ve strateji yapma mekanlarını düşmana teslim etmemek için, savaşmak ve her zaman tetikle olmak gerek.

Kısa vadeli oyunlara oranla daha fazla ilgi gören Clash of Clans ile, liderlik konusunda ne kadar iyi olduğunuzu kanıtlama fırsatını iyi değerlendirin ve zafer sizin olsun. Bu harika oyunu oynamak için daha çok bahaneniz olacak.

[indir id=”1760″] [indir id=”553″]

Benzer İçerikler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

Close

Adblock Algılandı

Tek gelir kaynağımız reklamlarımız. Lütfen buna mani olmayın. Sizi rahatsız etmeyecek reklamlar yayınlıyoruz.