Clash of Clans

Son Sürüm
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

Hemen İndir

 • Lisans Ücretsiz
 • İşletim Sistemi Android
 • Dil Türkçe
 • Üretici
 • Boyut 55 MB
 • Tarih 2 sene Önce
 • İndirme Sayısı 270

Sürükleyici strateji macerasına katılıp, en güçlü orduyu kurup ve yönetip kahraman olmaya ne dersiniz?

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Toplam 1 puan.
5 üzerinden 5,00
Loading...
Tamamen ücretsiz şekilde oynamak mümkün.
Savaş sırasında askerleri yönlendirme olsaydı daha güzel olurdu.

Klan savaşları hızla yaklaşıyor, büyücüler, barbarlar ve çok farklı özellikteki birimlerden oluşan güçlü bir ordu kurun ve zorlu mücadele de kazanan taraf siz olun, zafer sizin olsun!

Clash of Clans oyununda, size dostluk gösterecek olan sadece klan arkadaşlarınız olduğunu sakın unutmayın! Strateji gerektiren bu harika oyunun oynanabilmesi için, 13 yaşını doldurmuş olmak uygun görülmüştür. Eğer sizin yaşınız da bu kurala uygun ise, bedelsiz olarak, Clash of Clans uygulamasını indirip, köyünüzü kurun, kalenizi düşmanların asla geçemeyeceği şekilde inşa edin ve kazanan taraf siz olun!

Birbirinden farklı 18 adet üst seviyede birim yapın ve düşmanı şaşırtmayı başarın. Strateji geliştirin, takviye kuvvet alın, tüm birlik ve kahramanlardan destek alarak ilerleyin ve kalenizi koruyun. Her ne olursa olsun, köyünüzü düşmana teslim etmemeniz gerekiyor. Tuzaklarla, havan toplarıyla, bombalarla ve savunma duvarlarını hiç çekinmeden kullanarak, var gücünüzle saldırın. Hedefinizi asla şaşırmayın, yolunuzdan da kati suretle dönmeyin, pes etmeden savaşın ve gücünüzü tüm düşmanlarınıza gösterin. Goblin Kralına karşı yenilmemek için, ordunuzun çok güçlü olması ve mücadeleyi her ne sebeple olursa olsun bırakmaması gerekir.

Atacağınız adımı hesaplayarak bu savaşı kazanabilirsiniz. Adımınızı atmadan evvel, bir sonra ki adımın yerini bilmek ve o istikametin dışına çıkarak, orduyu tehlikeye atmamanız şarttır. Strateji ve planlamada, yer ve zaman uygulamasının vakitlice olmaz ise, düşmanı kendi alanınızda bozguna uğratmak hayal olur! Düşmanların sayısı o kadar fazla ki, düşünerek ve hesaplayarak hareket etmezseniz, saldırı ve savunma alanındaki açıkları fark edip düzeltmezseniz, köyünüzü bu istilaya karşı asla koyamazsınız. Bu sizin için bir onur savaşı olmalı, kendi sınırlarınızı kendiniz belirleyin, ordunuzun altyapısı çok önemli, ordunuza dahil edeceklerinizi dikkatlice inceleyin ve size ait olanı savunmak için asla pes etmeyin.

Köyünü kurtarmak adına cesurca savaşan ve verdiği taktiklerle zaferi getiren, koca yürekli bir kahraman olmayı kim istemez ki? Klanlar arası mücadelenin galibi olmak için, hemen vakit kaybetmeden Clash of Clans uygulamasını indirip, savaş nasıl olurmuş? Gösterin herkese.

Detaylı Puanlama

 • Grafik : %80
  80
 • Ses : %90
  90
 • Oynanabilirlik : %80
  80
 • 83
Clash of Clans tamamen ücretsiz şekilde oynanabiliyor, ancak oyun içindeki görevleri, inşaatları, asker birliği çıkarma gibi işleri hızlandırmak için ücretli yardım alabilirsiniz.

Clash of Clans Hakkında Yazılar

Clash of Clans İçin Yorum Yap