Clash Royale – Android İçin Gerçek Zamanlı Strateji Oyunu

Supercell tarafından yayınlanan bu oyunda Clash of Clans’dan aşina olduğumuz birçok karakter ile yine karşı karşıyayız. Oyunun mantığı kartlar ile yapılan düello ve kule savunma mantığı üzerine kurulmuştur, bu oyunda 3 dakika içerisinde rakibinizin 3 kalesini çeşitli ataklar ile ele geçirmeye çalışacaksınız. Oyunu çevrimiçi bir şekilde tüm Dünya üzerindeki katılımcılar ile oynayabilirsiniz.

Clash Royale tamamen ücretsizdir. Reklam içermeyen bu oyunu daha fazla zevkli hale getirebilmeniz ve özel güçlere sahip olabilmeniz için elmas satın alabilirsiniz.  Clash Royale‘i Google Play Store dan indirebilirsiniz ve bu oyunu tamamen Türkçe olarak indirebilirsiniz. Daha önce şahsınıza ait olan Google hesabınızdan oturum açıp oyun oynadı iseniz  oyuna kaldığınız Level’dan devam edebilme lüksüne sahipsiniz .

Clash Royale Google Play üzerinden indirilemiyor bunun sebebi ise soft launch olarak sadece belirle ülkeler için yayınlandığından kaynaklıdır. Clash Royale soft launch olarak sadece Kanada, Avusturalya, Hong Kong, İsveç, Norveç, Finlandiya, İzlanda, Danimarka ve Yeni Zelanda’ da kullanıma uygundu. Yayınlanmaya başladıktan 15 gün sonra Türkiye ve Türkçe için de uygun hale getirilmiştir. 15 günlük beta süresi sonucunda tüm Dünya ile birlikte Türkiye için de yayınlanmıştır. Oyun Türkçe dil desteği ile birlikte gelmiştir.

Clash Royale’in Genel Özellikleri

  • Tüm Dünya üzerinde gerçek zamanlı olarak oynanan bu oyun oyuncular ile savaşılır ve onların kupaları alınır.
  • Sandıkları sen kazan! Oyundaki özel kartları kazanmak ve ödüllerin kilidini açmak aynı zamanda hâlihazırda bulunan kartları yükseltmek için senin sandıkları kazanmak gerekiyor.
  • Taç kazanman gerekiyor. Rakiplerinin kulelerini yık ve taç sandıklarını kazan .
  • Rakiplerini yenebilmek için Savaş Desteni oluştur.
  • Bir çok Arena da ilerleyerek tepeye tırman.
  • Bir Klan oluştur. Ve kendi savaş topluluğunu kendin kur.
  • TV Royale’ den en iyi çekişmeleri iz ve taktikleri kap ona göre yol haritanı belirle.

Clash Royale Tanıtım Videosu

Benzer İçerikler

1 thought on “Clash Royale – Android İçin Gerçek Zamanlı Strateji Oyunu”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Adblock Algılandı

Tek gelir kaynağımız reklamlarımız. Lütfen buna mani olmayın. Sizi rahatsız etmeyecek reklamlar yayınlıyoruz.