Clean Master – Android Sistem Temizleyici

Her geçen gün, Android işletim sistemlerinin hazinesine bir yenisi daha ekleniyor. İstenilen ve arzu edilen uygulamalar serisine, dahil olan herşey deneme, yanılma yöntemiyle kullanıcılar tarafından test ediliyor. Tabiki bu da tablet veya telefonların hafızasının bir dolup bir boşalması demek, piyasaya yeni çıkmış oyunlar, hemen incelemek amacıyla indirilir ve oynanır ya da yeni duyulmuş, kulağa hoş gelen şarkılar veya renkli, ilgi çekici video klipler ve bunları indirmek için, açılan bazı dosyalarda virüs olabiliyor.

Cihazını bu tür tehlikelerden korumak isteyen her kullanıcının, güven içerisinde internet ortamında dolaşmasına yardımcı olan, bilgisayar temizleme programı Clean Master ile istenilen performansı alabilmek, dosyalar arasında dolaşırken yahut internetteyken, pencerelerin çabuk açılıp kapanması, donmaması için, Google play ile ücretsiz indirebileceğiniz uygulama ile sayfalar arası hız sınırını zorlamak çok kolay!

Bilgisayar ya da cep telefonunuzdaki gereksiz tüm fazlalıklardan kurtulmak ve geçmişi temizlemek adına atılacak en iyi adım, Clean Master indirin.

Clean Master Kurulumu ve İlk Kullanımı

Öncelikle yukarıdaki indirme butonunu kullanarak google play store üzerinden clean master uygulamasını indirin. Sonrasında “aç” butonuna basarak uygulamayı başlatabilirsiniz. Adımları resimli olarak aşağıda görebilirsiniz.

Uygulamayı çalıştırdığınızda bir tarama butonu göreceksiniz buna tıkladığınızda ilk tarama başlayacak ve gereksiz dosyaların tümü boyutları ile birlikte listelenecektir. Aşağıdaki temizleme butonuna basarak temizleme işlemini başlatabilir ve saniyeler içinde telefonunuzdaki gereksiz dosyalardan kurtulabilirsiniz.

Clean Master Tanıtım Videosu

Benzer İçerikler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Adblock Algılandı

Tek gelir kaynağımız reklamlarımız. Lütfen buna mani olmayın. Sizi rahatsız etmeyecek reklamlar yayınlıyoruz.