CM Ekran Kilidi

4.0.1
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi Android
  • Dil Türkçe
  • Üretici
  • Boyut Cihaza Göre Değişir
  • Tarih 2 sene Önce
  • İndirme Sayısı 215

Android için uygulama kilitleme ve güvenlik.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
(Puan Verilmemiş)
Loading...

Cheetah Mobile tarafından sunulan CM Locker Güvenlik Bildirimleri uygulaması, 5 yıldız üzerinden 4.6 yıldıza sahip, güvenlik bildirimlerinden oluşan, hızlı kontrol sağlayan bir uygulamadır.

CM Locker – Güvenlik Bildirimleri İle Neler Yapılabilir

CM Locker ile başkasının telefonunu kurcalayan meraklılara inanılmaz bir yakalanma anı yaşatacak, şifreyi yanlış girenin özçekim ile anında fotografını çekip, deşifre ediyor. Şarj süresini kısaltan uygulamaları temizler. Facebook, WhatsApp, Messenger gibi IM uygulamalardan gelen iletilere daha çabuk erişim imkânı sağlar.

Kilit ekranı alternatifi olan bir programdır. Müzik dinlediğiniz zamanlarda kontrolü tek elle yapabilme olanağı sunar. Kısayoldan fotoğraf çekimi, bazı işlemleri gerçekleştirmeye yardımcı olacak araçlar, hava raporu, performan ve verimliliğe etki etme ve güvenlik açısından, herkesin tablet veya cep telefonunda olması gereken, boyut olarak ufak fakat, çok kullanışlı, kullanımı kolay bir uygulamadır.

Google Play Store uygulama ve satın alma online mağazasından, ücretsiz indirebileceğiniz program, cihazlarınıza tedbir amaçlı konulan şifrelerle yalnızca, size özel olan bilgiler CM Locker ile güvence altında!

Ekranınızın farklı tarz ve stilini özelleştiren, desen ve size özel duvar kağıtları ile bildirim hatırlatması yapabilen, koruma altında kullanım imkânı sunan harika bir uygulama ile aynı bir ajan gibi size gizli meraklıyı bildiren süper bir uygulama!

Zamanınızı ve kullanım alanınızı kısıtlayan unsurlara dur deyip, çalışma hızına olumsuz bir etki olmasına müsade etmeyen, bildirimler sunan, CM Locker, Google Play sunumu ile hemen kullanıma hazır!

CM Locker – Güvenlik Bildirimleri Tanıtım Videosu

Cm Locker uygulamasının tanıtım videosunu izleyebilirsiniz.

CM Ekran Kilidi İçin Yorum Yap