CM Security-Uygulama Kilitleme

Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi Android
  • Dil Türkçe
  • Üretici
  • Boyut Cihaza Göre Değişir
  • Tarih 2 sene Önce
  • İndirme Sayısı 199

Android cihazınız için uygulama kilitleme ve antivirüs uygulaması.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
(Puan Verilmemiş)
Loading...

CM şirketlerine ait antivirüs uygulaması CM Security, Google play uygulamaları içinde yoğun talep gören bir uygulama. Android telefon yada tabletinizi güvenle kullanabilirsiniz.

Diğer antivirüs programlarının aksine çok daha az yer kaplıyor.

Sadece tek bir komutla telefonunuzu tarayan, güvenilir bir şekilde telefonunuz için, tehlike arz eden virüslerden korunmanın, tedbir almanın en hızlı ve en kolay yolu !

Ücretsiz Güvenlik Uygulaması CM Security

5 saniyeden az bir sürede, cihazınızı güvence altına alan, antivirüs uygulamasıyla kullanıcıların işi çok daha basit ! Virüsün kokusunu çok iyi alan bu konuda kullanıcıyı uyarıp, ikaz eden ya da siteye asla girmeyerek işletim sisteminin zarar görmesini engelleyen CM Security ile güvendesiniz. İnternet ortamında bol miktarda bulunan, zararlı ve anında telefonunuzun, tüm hafızasını altüst edecek, çökertecek siteler varken, kendinizi ve cihazınızı riske atmadan, cep telefonunuzu daha verimli kullanmak için tercih yapmalısınız.

Adeta bir güvenlikçi edasıyla indirilmeyi bekleyen ve bunu yaparken de hiçbir şekilde ücret talebinde bulunmayan CM Security ile dilediğiniz siteye girebilir, indirmek istediğiniz dosyayı veya izlemek istediğiniz videoları izleyebilirsiniz. Kullanıcıya garantili bir online turu sunan uygulamayla, özgürce teknolojinin gözbebeği internette dolaşabilirsiniz. Dikkat çekici bir haber başlığına, cihazın tüm içeriğini mahvedebilecek, sinsice pusuya yatmış virüs ile karşılaşmamak adına CM Security uygulamasından vazgeçmeyin !

Bu konuda asla mütevazilik yapmayan üretici CM Şirketlerler grubu, belki de bu dalda sunulabilecek en güvenilir, ekonomik ve hız potansiyeline göre, çok daha fazla alan işgali ile bellekte limiti zorlayan uygulamanın tam aksi yönünde bir tutum sergileyip, kalitenin de bazen ucuza verilebileceğini gösterdi. Tedirginliğe, çekinmeye gerek kalmadı artık, CM Security bir kaç adım ötenizde, size doğru yönü gösteriyor.

CM Security Tanıtım Videosu

CM Security-Uygulama Kilitleme İçin Yorum Yap