Coach Bus Simulator

Son Sürüm (Android)
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

Hemen İndir

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi Android
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Tarih 1 sene Önce
  • İndirme Sayısı 114

Otobüs sürebileceğiniz Coach Bus Simulator ile Android telefonlarınızda eğlenceli vakit geçirebilirsiniz.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
(Puan Verilmemiş)
Loading...

Simülasyon oyunlarından hoşlananlar için kesinlikle ideal bir uygulama olan Coach Bus Simulator ile, otobüs kullanmak inanın çok zevkli ve çok farklı bir deneyim. Otobüsün rengine ve üzerindeki desenlere siz karar verin. Gece veya gündüz her türlü yolculukta yolların hakimi her zaman siz olun.

İlk otobüs kullanma oyunu olma özelliğine sahip olan ve uzun yolda insan taşıyan bu platformda, otobüsün iç mekanı ve dış görünüşü gerçeğine birebir benzer özelliklere sahiptir.

Açık dünya haritası üzerinde Avrupa seyahati yapmak bir ayrıcalıktır. Dilerseniz otobüsün yanlarına yazma şansınızın da bulunduğu bu uygulamayla, tıpkı usta bir otobüs şoförü gibi kontrolü elinizle tutabilirsiniz.

Yolda ilerlerken yardıma ihtiyacı olan diğer otobüslere yardımcı olabilirsiniz.

Coach Bus Simulator ile, sadece şoför değil şirket yöneticisi de olup, şoför alımları yapabilirsiniz. Otobüse inip binerken hareket halinde olan yolcular bu harika oyuna, görsel bir bütünlük ve gerçeklik katıyor.

Akıllı trafik sistemi ve çoklu oyuncu özellikleriyle de kullanıcıların beğenisini kazanmış Harika simülasyon oyunu ile, yolların fatihi siz olun.

Hava koşulları ne olursa olsun, usta bir şoför olmak için tüm bunlar sorun teşkil etmez. Gecesi ve gündüzü ile karda ve yağmurda her türlü şartlara uyum sağlayabilirim diyorsanız, hiç vakit kaybetmeden sitemizden bu mükemmel uygulamayı indirin ve otobüsünüzle çıkın yollara.

Coach Bus Simulator Tanıtım Videosu

Coach Bus Simulator İçin Yorum Yap