Colin McRae Rally

Son Sürüm (Android)
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

Hemen İndir

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi Android
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut 190 MB
  • Tarih 1 sene Önce
  • İndirme Sayısı 104

Android için ücretli araba yarışı oyunu.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
(Puan Verilmemiş)
Loading...

Yarış oyunu kategorisinde 83 ülkede 1 numara seçilmiş olan Colin McRae Rally indir uygulaması Thumbstar Games firmasınca sunulmaktadır. Ralli tutkunları için ideal bir oyun olan ve yarış oyunları içerisinde önemli bir yere sahip olan bu uygulamada amaç, 4 farklı ralli arabalarından herhangi birini seçip, engellerle dolu zorlu arazide zamana karşı ilerlemektir. Joystick mantığına dayanan kontrol sistemiyle ve yüksek ses kalitesiyle kullanıcıların severek oynayacağı bir oyun.

Araba sürmeyi seven fakat, yoğun trafik akışında panik yapanlar için sıfır risk alarak, sanal bir ortamda hız sevdalarını ve adrenalin tutkularını yaşayacakları bir fırsat olan Colin McRae Rally indir ile, içinizde barındırdığınız ralli aşkını dışa yansıtmanın en iyi yollarından biridir. Zamana karşı en iyi şekilde yarışanın kazanacağı bu uygulamada, sizi yönlendiren sesi dikkate alıp ekranın sol alt köşesindeki yön tuşlarını ve sağ alt köşesindeki gaz ile fren tuşlarını kullanarak aracınızı kullanabilirsiniz. Ford Focus veya Subaru marka araçlardan biriyle yola çıkıp, her türlü hava koşuluna karşı tedbirli olup bitiş çizgisine ulaşmak için basın gaza gitsin.

Virajları dönerken hızınızı biraz kesip kontrolü sağlayamazsınız hem aracınız zarar görür hem de, zaman kaybı yaşarsınız. Tüm bunları ustalıkla yapacak ralli ruhuna sahip tüm kullanıcıları sitemize davet ediyoruz. Eğer sizde bu gruba dahilseniz bu yarış tam size göre.

Colin McRae Rally Android Oyun Tanıtım Videosu

Colin McRae Rally” İçin Bir Cevap

  1. Ralli tutkum online oyunlarla başladı. Normalda trafik fobim var. Yanımdan hızla geçen o motorlar bir anda aklımı alıyor o an direksiyonda olsam yani o panikle nereye savrulur araç???? Fakat bu oyun hem araba kullanma mi hem aksiyon yasamami hem de sanal oluşu ilede panik yasamamami sağlıyor. Hiz akıllı cihaz ekranında gerçekten iyi bir eğlence aracı

Colin McRae Rally İçin Yorum Yap