Connected2.me Anonim Chat İndir – Android İçin Anonim Mesajlaşma

Connected2.Me 2007 senesinde Sustrans adlı şirketin beş yıllık projesi sonucu ortaya çıkmıştır. Connected2.Me üzerinde kullanıcılar farklı insanlarla anonim bir şekilde muhabbet edebilmektedir. Connected2.Me’ye kayıt olduğunuz zaman size verilen özel linki arkadaşlarınız da ya da sosyal ağlarda paylaştığınız zaman o link üzerinden gelen kullanıcılar ile aranızda bir konuşma başlatılır.

Bu konuşma üye olmayan (karşı taraf) ile sizin aranızda anonim bir şekilde geçer. Karşı tarafta sizinle konuşanın kim olduğunu anlamak neredeyse imkansızdır. Bu yüzden Connected2.Me üzerinde insanlar farklı kişileri ön yargıları olmadan tanıma fırsatı yakalarlar. Söylemek istenilenlerin anonim bir şekilde karşı tarafa aktarılması sayesinde, söylemek istediğiniz her şeyi rahatlıkla söyleyebilirsiniz.

Karşı tarafta bulunan kişi sizin kim olduğunuzu bilmez.

Yeni gelen güncellemeyle beraber Connected2.Me shuffle özelliği sayesinde yeni insanlara tek bir tıkla ulaşabilir ve onlarla anonim sohbetler başlatabilirsiniz. Farklı bir anlık mesajlaşma deneyimi sunan Connected2.Me mobil uygulama üzerinde hareket halindeyken her an size çevrimiçi olma fırsatı sunar. Bu sayede size özel oluşturulan link sayesinde gelen kullanıcıları asla kaçırmaz ve onlarla anında mesajlaşmaya başlayabilirsiniz. Fotoğraf, ses ve video gönderimi sayesinde anonim mesajlaşma anlamında büyük bir devrimi başlatan Connected2.Me özellikle ABD’de sıkça kullanılmaktadır.

Connected2.me Anonim Chat ekran görüntüsü
Connected2.me Anonim Chat İndir – Android İçin Anonim Mesajlaşma

 

Connected2.Me Google Play Storeüzerinde şuanda 18.333 indirilmeye sahiptir. Uygulama içerisinde çeşitli çıkartmalar anonim mesajlaşma deneyimini üst düzeye çıkartabilmek için paralı olarak sunulmaktadır.

Benzer İçerikler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

Close

Adblock Algılandı

Tek gelir kaynağımız reklamlarımız. Lütfen buna mani olmayın. Sizi rahatsız etmeyecek reklamlar yayınlıyoruz.