Cute Note

Son Sürüm (Android)
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

Hemen İndir

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi Android
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Tarih 1 sene Önce
  • İndirme Sayısı 46

Android için not alma ve hatırlatıcı uygulaması.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
(Puan Verilmemiş)
Loading...

Wazplay firması tarafından sunulan sevimli not defteri Cute Note uygulaması ile, yoğunluktan kaynaklı unutkanlıklara veda edin. Eğlenceli karakterlerle not alıp kaydettiğiniz klasörleri sınıflandırıp, daha kolay geri dönüş yapmanız gereken zamanı, daha verimli kullanabilirsiniz.

Yıllarca önemli bilgi ve randevuları kayıt ettiğiniz ajanda veya not defteri dönemine son veren, Android cihazlar için tasarlanmış not defteri uygulamasıyla, teknolojinin insanlara sunduğu bir çok gelişmenin arasında, en pratik yöntemlerden ve kullanımı şimdiki güncellemelerle, çok daha kolay bir platform.

Erişimi oldukça basit olan 7/24 kullanıcıya not alma ya da kayıt ettiklerini gözden geçirme fırsatı bu verimlilik kategorisine dahil olan uygulamayla, yazın ve hatırlamayı teminat etmiş olun. Önemli toplantı gününüzü, en beğendiğiniz yemeğin tarifi, belki bir adres veya ileri zamanda lazım olacak bir randevu günü ve bilgilerini not almanıza olanak sunan Cute Note ile, yazdığınız her şey saklı kalacak.

Cute Note not alma android uygulaması ekran görüntüleri

Cute Note not alma android uygulaması ekran görüntüleri

Teknoloji ilerledikçe yaşam kalitesi yükseliyor ve gerekli olan tüm bilgiler günün her saatinde ulaşıma hazır bir halde, kullanıcıların hizmetine sunulmayı bekliyor. Kısıtlama olmadan sınırsızca erişim kolaylığına sahip olmanın en pratik yolu olan ve Android işletim sistemli cihazlar için üretilen uygulamayla, gerekli aşamaları başarıyla gerçekleştirip, sonuca anında ulaşabilirsiniz.

Defter ve kalem ikilisine teknolojik bir rakip olan uygulama ile, eğlenceli ve komik karakterlerle aldığınız notlar, sıradanlıktan uzak olduğundan size daha fazla keyif verecektir. Sitemizi takip edin ve uygulama hakkında bilgi sahibi olarak, güvenli bir şekilde uygulamayı cihazınıza indirip, notlarınızı almaya başlayın. Söz uçar yazı kalır sözünü esas alıp, unutmam demeyin ve hemen notunuzu yazıp saklayın.

 

Cute Note” İçin Bir Cevap

  1. Not defterim olmadan asla sınav tarihlerini buraya kaydedip unutma derdime çare buldum ve herkese ozellikle de benim gibi dün ne yediğini unutanlara tavsiyemdir

Cute Note İçin Yorum Yap