Deus Ex GO Android Bulmaca Oyunu İndir

Teröristlerin kurduğu bir komployu gün yüzüne çıkarmak ve arkasındaki güçleri aydınlatıp, bu güçlerle mücadele etmek isteyenler için ideal bir uygulama olan Deus Ex Go ile, tüm zorluklara karşı pes etmeyen kazanacak. Square Enix tarafından geliştirilmiş olan üçüncü Go oyunu olma özelliğine sahip bu uygulama, sıra tabanlı bir oyun mekaniğine sahiptir.

Belirlenmiş istikamet üzerinde kademeli olarak ilerleyip, çıkışa ulaşmanın hedeflendiği bu oyunda en iyi stratejiyi yapıp kazanın.

Düşmanınızın özelliklerine göre strateji geliştirip, etrafınızdaki nesneler size yol gösterecektir.

Tıpkı diğer Go serisindeki oyunlardaki gibi dikkat çekici grafik tasarımı ve animasyonlarıyla kullanıcıları büyüleyip çalan müziklerle de, heyecanı hep diri tutmaktadır. Rutin olarak her hafta oyuna yeni bulmaca eklenerek kullanıcıların sıkılmalarına asla fırsat veriyor. Praxis setinin kilidini açmak için yaptığınız stratejileri gerçekleştirip, ölmemek için en doğru hamleleri yapmanız gerekiyor.

Deus Ex Go Android Uygulaması İndir
Deus Ex Go Android Uygulaması İndir

Belli bir rota üzerinden ilerleyip, yoluna çıkan düşmanları öldürmeniz üzerine kurulu olan bu uygulama şuan oldukça popülerdir.

50’nin üstündeki zorlu hikaye seviyelerine sahip bu uygulamada gardiyanlar, yayalar ve kuleler arasında dikkatlice ilerlemeniz gerek. Komplo kurbanı olunmaması için bir kahramana ihtiyaç var ve bu kahraman neden siz olmayasınız? Eğer ben bu sorunu çözerim diyorsanız, sitemizden uygulamayı indirip yeteneklerinizi sergileyebilirsiniz.

Deus Ex GO Tanıtım Videosu

 

Benzer İçerikler

1 thought on “Deus Ex GO Android Bulmaca Oyunu İndir”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Adblock Algılandı

Tek gelir kaynağımız reklamlarımız. Lütfen buna mani olmayın. Sizi rahatsız etmeyecek reklamlar yayınlıyoruz.