Downtown Showdown

1.0.1
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

Hemen İndir

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi Android
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut 47 MB
  • Tarih 2 sene Önce
  • İndirme Sayısı 99

Android işletim sistemi için şehir kurma simülasyon oyunu

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
(Puan Verilmemiş)
Loading...
  • Şimdilik Türkçe dil desteğinin olmaması

COLOPL üretimi, Downtown Showdown uygulamasını ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Kendi hayallerinizi süsleyen şehrinizi inşaa etmek istemez misiniz? Size verilen görevleri eksiksiz yerine getirin, puanları toplayıp, level atlayın.

Şehrinizde yollardan tutunda tüm binalarda sizin emeğiniz olacak. Minik sarı baretli adamlarınızla bahçe, park, market gibi düzenleme ve inşaat işlerini kolayca halleder. Yavaş yavaş şekillenmeye başlayan şehrinizde, dolaşan insanların isteklerini yerine getirerek, oyunda seviye atlamanız ve gereken komutlar size yazılı ve görsel olarak ekranda bildiriliyor. Ekranınızda çıkan ve level atlatmanızı söyleyen sembollere dikkat etmelisiniz. Ekranın hemen sol alt köşesinde zaman zaman ortaya çıkıp, sizi oyun konusunda yapmanız gerekenleri söyleyen, kızıl saçlı güzel bayanı ciddiye almanız gerekiyor.

Birinci bölümün sonuna doğru ekranınızda beliren karakterlerden birini seçip, bazı fiziksel özelliklerini değiştirip, zevkinize göre bir oyun karakteri belirleyebilirsiniz. Doğum tarihinizi ve ayınızı da ekranda çıkan butonda belirterek 1. bölümü tamamlıyorsunuz.

Artık şehriniz çok daha büyük ve kalabalık, sokak aralarında ve caddelerde sadece insanlar değil, arabalarda dolaşıyor. İnşaat işlerinizde sadece yürekle değil iş makinaları da size yardıma hazır durumda. Alışveriş merkezlerinden tutun da su deposu, elektrik santrallerine kadar, madenden tutun da otel gibi gelir elde edip, evleri ve rezidansları kiraya verip, oradan gelen kira bedeli ile, şehrinizi daha da geliştirebilirsiniz.

Şehrinizde yaşayanların mutluluğu için, yapmanız istenenler var.

Komşu isteyenler, eğlence merkezi, yaşam alanlarının kalitesini arttıracak gezinti yapabilecekleri doğa ile içiçe bir ortam isteyen, şehirde ikamet eden sakinlerini yerine getirmek, oyunda aşama kaydedip, bir üst seviyeye geçmenize yardımcı oluyor. Küçücük bir evle başlayıp, yaptığınız yatırımlarla gelir elde ederek, modern bir şehir kurmak ve yaşam için, gerekli olan tüm gıda sektöründeki restaurant, cafe gibi, üretim adına gerekli olan her şey, yollarına varana kadar, bu mega kent sizin eseriniz.

Sanal ortamda, gerçek hayatta gerçekleşme hayali imkânsız denecek kadar zor olan, yaşanılası bir şehri inşaa etmek…..

Downtown Showdown ile, herkesin yaşamak için, can atacağı harika bir ortam ve buranın yöneticisi, kent sakinlerini mutlu etmek için, tüm dileklerini gerçekleştirmek için, gece/gündüz demeden çalışıyor.

Downtown Showdown İçin Yorum Yap