Dr. Driving – Android Araba Sürme Simülasyonu

Birbirinden farklı 6 bölüm;

  • Highway
  • Speed
  • Drift
  • Fuel Efficiency
  • Speed Parking
  • VIP Escort

Arasından hangisini oynarsanız oynayın, önemli olan size verilen görevleri yaparak,  seri bir şekilde etapları tamamlamak.

Dr.Driving uygulamasında, topladığınız paralarla 13 araç arasından en beğendiğinizi alabilir ya da aracınızdan memnun iseniz, tamir ettirip yola bu araçla devam edebilirsiniz.

Kendinizi adeta araç koltuğundaymış gibi hissetmeniz için tasarlanmış olan, direksiyon, gaz ve fren seçenekleri ekranın hemen en ulaşılabilir yerinde bulunup, dilediğiniz anda müdahele edebileceğiniz şekilde konumlandırılmıştır.

Yanınızdan geçen araçlar, sokaklar, yollar, evler gerçeğe en yakın bir görsele sahip, tasarım bakımından oldukça yüksek kalitede bir oyun platformudur. Yarış kategorisinde kullanıcıların beğenisini kazanan Dr. Driving ile, direksiyon başından ayrılamayacaksınız. Trafiğe çıkmaya korkan ve araba sürme zevkinden sırf bu korku, endişe yüzünden mahrum kalanlar için bulunmaz bir fırsat bu oyun.

Reflekslerinizi ve dikkatinizi sınama ve bir ön tecrübe gibi de olabilir aslında bu platform. Ehliyet sınavına hazırlanan ve aracı olmadığı için pratik yapamayanlara, gayet risksiz bir deneme sürüşü sayılabilecek bir uygulama. Dr. Driving uygulamasına Sosyal paylaşım sitesi Facebook üzerinden giriş yaparsanız, anında 100 altın kazanıyorsunuz. Oyunda kazandığınız yüksek puanlarınızı sevdiklerinizle paylaşarak, ne kadar usta bir şoför olduğunuzu bilmelerini sağlayabilirsiniz.

Ayrıca Facebook hesabınızda paylaşım yaparak, diğer arkadaşlarınız da bu harika oyun hakkında, bilgi sahibi olmalarını sağlayabilir ve kendinize yeni rakipler kazanabilirsiniz. Sokaklar yapacağınız harika şova hazır, ya siz hazır mısınız? Cevabınız evetse, buyurun direksiyon başına.

Etiketler

Benzer İçerikler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Adblock Algılandı

Tek gelir kaynağımız reklamlarımız. Lütfen buna mani olmayın. Sizi rahatsız etmeyecek reklamlar yayınlıyoruz.