Dr. Parking 4

Son Sürüm (Android)
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

Hemen İndir

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi Android
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut 14 MB
  • Tarih 2 sene Önce
  • İndirme Sayısı 75

Android için park etme simülasyon oyunu.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
(Puan Verilmemiş)
Loading...

Mobil park simülasyon oyunları içerisinde adından sıkça söz ettiren Dr.Parking 4 oyunu ile, direksiyon başına oturmak için ufak pratik yapın. En iyi aracı park eden benim diyorsanız, bu oyunda bunu gösterme şansınız var ve bu şansı iyi değerlendirin. Gerçek zamanlı çok oyunculu moduyla ve mükemmel grafik tasarımıyla kullanıcıları kendine hayran bırakan bir oyun.

Zorlu ve çok kademeli seviyeleri en iyi şekilde geçerek, en az hata yapan kazanıyor. Hesap etme yeteneğine güvenen kullanıcılar, oyun içerisinde araç kullanmadaki kabiliyetiyle seviye atladıkça puan kazanacaklar. Dr. Parking 4’ün amaç aracı diğer araçlara çarpmadan işaretlenen kısmın dışına çıkmadan, doğru hamlelerle park etmektir. Bunu en kısa sürede yapan en yüksek puanı alıyor. Bölümleri bitirdikçe kazandığınız parayla, yeni araçların kilidini açarak, bu araçları satın alıp diğer bölümlere yeni araçla devam edebilirsiniz.

Dr.Parking 4 uygulamasıyla, sanki aracın içindeymiş gibi aracı yönlendirdiğiniz güzel bir oyun. Bu oyunu tek başınıza oynamak istemeyen kullanıcılar, multiplayer moduyla diğer kullanıcılarla yeteneğinizi paylaşabilirsiniz. Grafik tasarımı ile kullanıcıyı olaya daha çok adapte eden bir platformda, park etme yeteneğinizi avantaja dönüştürme şansınızı iyi kullanın. Farklı kamera açılarını ve dikiz aynasını doğru şekilde kullananlar oyunu kazanıyor.

Gaz ve fren pedalları ile aracın hızını, vitesle geri ya da ileriyi, direksiyonla da sağ ve sol yönünü belirlediğiniz oyunda, vakit çok daha keyifli geçecek. Android işletim sistemli cihazlar için ideal ve eğlenceli bir oyun olan bu uygulamada araç park etme deneyimi kazanabilirsiniz. Simülasyon oyun severlerin beğenerek oynayacakları, dikkat isteyen bir platform. Sizde bu konudaki yeteneğinize güveniyorsanız, sitemizden uygulamayı indirebilirsiniz. 

Dr. Parking 4 Tanıtım Videosu

 

Dr. Parking 4” İçin Bir Cevap

Dr. Parking 4 İçin Yorum Yap