Dragon Blaze Chapter 2

2.0.9
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

Hemen İndir

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi Android
  • Dil Türkçe
  • Üretici
  • Boyut 23MB
  • Tarih 2 sene Önce
  • İndirme Sayısı 140

Kalitesi yüksek, macera oyunları içinde en iyilerden.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
(Puan Verilmemiş)
Loading...

Dragon Blaze: Chapter 2, GAMEVIL sunumuyla, ücretsiz indirebileceğiniz müthiş bir macera oyunu. Ejderha bölgesinde ilerleyeceğiniz Boden Kabilesinin gücüyle hareket edip, ejderha ve kabilelerin belli olmayan sonlarını öğrenip, dur demek adına amansızca bir savaşa hazır ol!

Onların kaderi senin ellerinde bunu sakın unutma!

Okçu, düzenbaz, büyücü, şövalye ya da bir rahibe hangisini tercih edersen onun kılığında katılacağın, amansız bir yolculuk serüveni, bu serüvende iyi oyna ve yepyeni karakterler topla, kurduğun 5 kişilik güçlü kadron ile düşmanlarına aman vermeden gideceğin yolları iyi seç!

Savaşman için gerekli olan, grup taktiklerini iyi geliştir ve planını iyi hazırla! Unutma ki karşında zorlu rakipler ve senden geleceklerini bildirmeni bekleyenler var. Sana inananları, güvenenleri mahcup etmemek için diren. Boss akımlarına dahil ol, arenada diğer oyuncularla kapış ve labirentte mücadele edip, zaferi kazanan sen ol!

Dragon Blaze: Chapter 2, gökyüzünden gelen fırtınalı bir güç, Ölüm Tacı’nın geri dönüşü ile 1 sene önce başlayan, bu sonunu bilmemezlik mücadelesinin kahramanı olmak istemez misin?

Cevabın evet ise, sorumluluğunu al ve savaş, ne kadar doğru plan program çerçevesinde hem kendini hemde ekibini sağsalim ilerletebilirsen, zafere bir adım daha yaklaşmış olursun. Heyecan dolu bir maceraya başlamak için, bekleme, acele et, sana ihtiyacı olanlar var. Onlar için kazan bu çetin savaşı.

Dragon Blaze oyun içi ücretler;

Dragon Blaze Chapter 2 oyunu içinde bazı öğeler ücretli olabilir. Bu öğelerin fiyat aralığı 7,99-269,99Tl arasında değişmektedir.

Dragon Blaze: Chapter 2 Tanıtım Videosu

Dragon Blaze Chapter 2 İçin Yorum Yap