Elit Katil 3D

Son Sürüm
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

Hemen İndir

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi Android
  • Dil Türkçe
  • Üretici
  • Boyut 19 MB
  • Tarih 2 sene Önce
  • İndirme Sayısı 80

İlerlemeli aksiyon ve savaş oyunu.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
(Puan Verilmemiş)
Loading...

FPS oyun deneyimini sonuna kadar yaşamanıza olanak sunan Elit Katil 3D ile, mükemmel bir eğitim almış, kartel karşıtı askerin zorlu mücadelesine yardımcı olacaksınız!

Gerçeğe en yakın 3B grafikleri, 100 ün üzerinde zorlayan seviyesi, 16 farklı mekan ve 30 un üzerinde cephanelik ve silahlar ile, tam bir savaş meydanında savaşmaya hazır olun!

Terör yanlısı bir birlik olan kartelin elebaşını yakalayabilmek için çok zorlu seviyeleri tek tek geçmeniz ve silahlardan atılan hain kurşunlara hedef olmadan, ölümüne savaşıp, kendinize strateji geliştirip, bütün ipuçlarını toplayın ve düşmanlarınıza göz açtırmayın.

Savaş tutkunlarının, mücadeleyi seven, planlı ve programlı ilerlemenin, tehlikeyi göz ardı etmemenin ve her aşamayı milim milim ilerlemenin tüm yollarını bilen, ustaca savaşan Elit Katil 3D kullanıcıları arasında sizde yerinizi alın, kim bilir? Belki de siz hepsinden de daha iyisinizdir!

İpuçları sizi yönlendirecek, terör örgütü sempatizanı bir gizli birliğe karşı zorlu savaşta, en iyi olmanın mücadelesini veren bir asker, tüm kademeleri en az hasarla atlatıp, sona gelmenin yollarını arıyor. Ona bu konuda yardımcı olup, süper bir ikili olun, siz planlayıp, tasarlayın, oyundaki kahramanınız uygulasın, gerçekleştirsin.

Karşınızda sizi durdurmaya çalışan her engeli aşın ve sonunda gülen taraf siz olun, zafer sizin olsun! Aksiyon dolu bir macerada acemi bir askerin usta bir savaşçıya dönüştüğü bir platformda adeta bir destan yazın! Keskin bir nişancı olun ve hedefi katiyen şaşırmayın! Sizde bu çetin savaşta tüm hünerlerinizi göstermek istiyorsanız, ücretsiz olarak Elit Katil 3D oyununu indirin ve başlayın!

Kimse bu keskin atışları ile düşmanı yok etmeyi çok iyi bilen ve attığı her adımın hesabını yapabilen, engel tanımaz inatçı ve pes etmek yerine ders alıp ilerlemeyi tercih eden, sonunu görmeden rahat etmeyecek bir askerin karşısında olmaya cesaret edemez.

Cephanelik ve silahlarının kontrolünü asla kaybetme, her mekana ayak uydur ve her seviyede yorulmak yerine tam tersi, hırslan!

Sona yaklaştıkça çok farklı, bambaşka bir mücadeleci ruha sahip kahramanın seni zafere götüren yola girecek, onu bu yolda tek başına bırakma, yapacağın hamlelerin hem onu koruması, hem de ilerlemesini sağlaması gerekiyor. Hedef belli, sen onu hedefe götürecek en doğru yolu bilen, takviye kuvvet olacak ve hem savunma, hem de saldırı planlarını yapacak olansın.

Haydi savaşmaya!

Elit Katil 3D İçin Yorum Yap