en-popüler-mesajlaşma-uygulamaları

En Çok Tercih Edilen Mesajlaşma Uygulamaları

Anlık mesajlaşma uygulamaları arasında en çok tercih edilen Whatsapp uzun süreden beri, zirvedeki yerini koruyor.

Android tabanlı platformdaki en popüler isim olan Whatsapp’la, dilediğiniz saatte ve mekanda hattınızdaki internet paketini kullanarak, dostlarınıza ve sevdiklerinize ulaşabilirsiniz.

100’ü aşkın ülkede Android kullanıcısının ilk tercihi olan mesajlaşma uygulaması, kaliteli ve hızlı iletişimin doğru adresi.

İlk olarak Ocak 2010 yılında yayınlanan anlık mesajlaşma türündeki uygulama ile, akıllı cep telefonlarınızı daha ekonomik kullanmanın keyfini çıkarın.

Fotoğraf, video, yazılı mesaj, ücretsiz arama ya da görüntülü arama gibi bir çok iletişim seçeneğine sahip olan Whatsapp’ı, Brian Acton ve Jan Koum Kaliforniya eyaletinde kurmuştur.

Dünya çapında kayıtlı kullanıcı sayısı en fazla olan siber hizmetler arasında yer alan uygulama, kullanım bakımından da oldukça basit ve kolay oluşuyla da kullanıcıların sıkça tercih ettiği bir anlık mesajlaşma uygulamasıdır.

Whatsapp Uygulamasından Sonra En Çok Tercih Edilen Anlık Mesajlaşma Uygulamaları

 2016 senesinin en çok tercih edilen anlık mesajlaşma uygulaması Whatsapp’ı sırasıyla takip eden uygulamalar;

Facebook Messenger

Dünyadaki en popüler sosyal paylaşım sitesi olan Facebook’un mesajlaşma servisi olan Messenger ile, facebookdaki arkadaşlarınızla ücretsiz sohbet edebilirsiniz.

İlk kez 9 Eylül 2011’de yayınlanan mobil uygulama üzerinden sohbet olanağı sağlayan Messenger’la yazılı, sesli ve görüntülü iletişimin tadına doyamayacaksınız.

Viber

Akıllı telefonlar ve masaüstü işletim sistemleri için anında mesajlaşma ve sesli görüşme olanağı sunan bir iletişim aracı olan Viber ile, iletişime geçmek için herhangi bir hesap açmanıza gerek kalmadan, yalnızca cep telefonu numaranızı kullanarak sisteme kayıt olabilirsiniz.

Line

Japonlara ait mobil mesajlaşma uygulaması Line ile mesajlaşma, sesli arama ve grup sohbeti imkanına sahip olan kullanıcılar bu uygulamadan kolay kolay vazgeçemeyecekler.

İnteraktif özellikler içeren bu mesajlaşma hizmetiyle sevdikleriniz hep yanınızda olacak.

WeChat

800 milyondan fazla kullanıcı sayısına sahip olan mesajlaşma ve görüntülü arama uygulaması WeChat ile, nerede olduğunuzu arkadaşlarınıza söylemek yerine, gerçek zamanlı konum özelliğini kullanabilirsiniz. 20 farklı dil desteğine sahip uygulamada, yüzlerce ücretsiz hareketli çıkartmalar bulunmaktadır.

Whatsapp Messenger Mesajlaşma Uygulaması
Whatsapp indir ile ücretsiz mesajlaşabilir, resim ve video gönderebilirsiniz.
Android İçin Facebook Messenger Uygulaması
Facebook uygulaması ile tümleşik olarak çalışan ultra mesajlaşma uygulaması
Viber - Android İçin Sesli ve Görüntülü Sohbet
Ücretsiz sesli ve gürüntülü saohbet uygulaması.
LINE: Ücretsiz Arama ve Mesajlaşma Android Uygulaması
Android için ücretsiz mesajlaşma ve konuşma uygulaması
WeChat Daima Ücretsiz Sesli ve Görüntülü Sohbet
Ücretsiz görüntülü sohbet, sesli sohbet ve mesajlaşma uygulaması

En Çok Tercih Edilen Mesajlaşma Uygulamaları İçin Yorum Yap