En İyi Anti-Virüs Uygulamaları ve Özellikleri

Veritabanını ve işletim sistemini virüslere karşı koruyan anti-virüs programları, cihazınızın koruma kalkanı konumundadır. Tablet, bilgisayar ya da akıllı cep telefonlarının zararlı dosyalardan tarayarak güvende olduğundan emin olabilirsiniz.

Sizde cihazınız için en iyi ve en uygun olan anti-virüs programını bulup, koruma kapsamında tehlikelerden uzak, cihazın performansını daima güvende tutan bir uygulamayla tanışmak için, bu yazıdan fikir sahibi olabilir ve bir nevi yardım alabilirsiniz.

Android için en iyi Anti-Virüs uygulamaları derlemesi

Android için en iyi Anti-Virüs uygulamaları derlemesi

360 Security

En etkili şekilde hızlandırıcı ve temizleyici ünvanına sahip olan uygulama ile, cihazlar artık zararlı dosyalardan uzak olacak. Pil tasarrufu bakımından da kullanıcı tarafından sıklıkla tercih edilen bir anti-virüs programıdır.

360 Security - Güvenlik ve Hızlandırma Uygulaması
Sistem temizleyici güçlü antivirüs uygulaması.

Clean Master

Cihazınızdan gereksiz olan tüm öğeleri temizler ve cihazınızın performansını ilk gün olduğu seviyeye getiren özelliğe sahip program ile, iyileştirme yapıp virüslere karşı bir güvence elde etmiş olun.

Clean Master - Android Sistem Temizleyici
Android sistem temizleme ve antivirüs koruması

Antivirus Free

Casus yazılımlara ve cihaza zarar verecek virüslere karşı bir teminat içeren program, depolama için size gereken yeri temin edebilecek özelliğe sahiptir. Sadece tarayarak koruma altına almaktan çok gerekli olmayanlardan arınarak, iyileştirme yapmaktadır. Antivirüs Free android uygulamasını aşağıdaki bağlantıdan indirebilirsiniz.

Antivirüs Free İndir

Norton Security and Antivirus

Yüksek koruma mekanizmasına sahip olan program ile, güvenlik ve koruma tek pakette kullanıcıların hizmetinde.
Cihazınızı olumsuz etkileyebilecek tüm yazılımlara karşı tarama yaparak önlem almanın keyfini yaşatan bir program. Norton Security and Antivirus android uygulamasını aşağıdaki bağlantıyı kullanarak indirebilirsiniz.

Norton Security and Antivirus İndir

Antivirus Antivirus

Android için tasarlanmış olan bu uygulama sayesinde, cihazınızı zararlı tüm yazılımlardan temizleyip, koruma altına alın ve cihazınızın performansını arttıran bu platformda, kolay ve hızlı korumanın teminatı altında olmanın mükemmel konforuna sahip olun. Antivirüs Antivirüs android uygulamasını aşağıdaki bağlantıyı kullanarak indirebilirsiniz.

Antivirüs Antivirüs İndir

En İyi Anti-Virüs Uygulamaları ve Özellikleri” İçin Bir Cevap

En İyi Anti-Virüs Uygulamaları ve Özellikleri İçin Yorum Yap