EvilBane: Kuzgunların Yükselişi

Android (Son Sürüm)
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

 • Lisans Ücretsiz
 • İşletim Sistemi Android
 • Dil Türkçe
 • Üretici
 • Boyut Cihaza Göre Değişiyor
 • Tarih 2 sene Önce
 • İndirme Sayısı 267

EvilBane: Kuzgunların Yükselişi oyununda 1000 tane birbirinden farklı zırh ve silah arasından senin tarzına uyanları seç ve oyundaki kahramanını bunlarla donat.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
(Puan Verilmemiş)
Loading...

Aksiyon RPG oyun serisine yeni bir oyun daha dahil oluyor ve bu harika uygulamada, cennet taşı ile elde edilen güç karşısında, zorlu ve acımasız düşmanlar yok oluyor. Bu heyecan verici ve sürükleyici maceranın adı, EvilBane: Kuzgunların Yükselişi ve bu macerada aksiyon adrenalinle birleşip fantastik dünyanın kapılarını aralıyor. Bu fantastik dünyayı keşfetmek, 3 boyutlu grafikler ile o kadar gerçeğe birebir öylesine yakın ki, EvilBane: Kuzgunların Yükselişi oyununun o büyülü dünyasından çıkmakta zorlanabilirsiniz.

20 yıl evvel gerçekleşmiş ve yerle bir edilmiş topraklar üzerine sinmekte olan, gölge ve karanlık her yeri kalmayıp, gelen barışı ve huzuru yok etmeden önce, kuzgun’u bulup yükselişini vakit kaybetmeden sağlamak gerek. Ekibini güçlü adamlardan seçip, yenilmez takımlar oluşturup, ganimetlerin hepsini toplamalısın. Farklı zemine sahip bazen bir çölde ya da ormanda, bazen de volkanda veya buzullarda gizemli eşyaları bul ve başarıya bir adım daha yaklaş.

Müttefiklerinle arandaki bağı güçlendirmek istiyorsan, loncaya katıl.

Savaş için tüm hazırlıklarını tamamla ve arenaya öyle çık. Düşmanınla karşı karşıya geldiğinde, tüm hazırlıkların tamam olmalı, gücünü kanıtlayıp, şampiyon olabilmen için, arena burada senin tek şansın. EvilBane: Kuzgunların Yükselişi oyununda, eğer kahraman benim ve kuzgun’u bulmak benim işim diyorsan, sitemizden uygulamayı indirip, bu fantastik dünyanın içine girip, bir krallığın yok olmasına izin vermemek için var gücünüzle savaşa başlamadan evvel, hazırlıklarınızı tamamlayıp, kusursuz bir kahraman olmanın formülünü herkese gösterin.

Orta düzeyde şiddet içeren, EvilBane: Kuzgunların Yükselişi macerasına katılmaya cesaret edip, kendine güvenenler haydi, sizi er meydanına yani, arenaya bekliyoruz. Oyun başlasın, oyunun sonunda kazanan taraf siz olun ve barış sürecinin bitmesine asla müsade etmeyin. Silahlar ve zırhlarla donatılmış bir kahramanın, zafere giden bu zorlu yoldaki, en güçlü silahı olan cesaret, engelleri kaldırıp şampiyonluğu getirecek. Bu şampiyon sen olmak istiyorsan, haydi hiç durma hemen akıllı cihazını eline al ve EvilBane: Kuzgunların Yükselişi ile tanış.

Detaylı Puanlama

 • Grafik : %60
  60
 • Ses : %70
  70
 • Oynanabilirlik : %85
  85
 • Hız : %65
  65
 • İnceleme Özeti
  Çoğu büyük oyunlarda olduğu gibi bu oyunda da ilk açılışta bir bölüm daha indiriliyor. EvilBane: Kuzgunların Yükselişi oyununda 300 küsür MB indirilecek bilginiz olsun. Onun dışında çok keyifli ve heyecanlı bir oyun. Her yaş grubundan insanın oynayabileceği türden. Oyun içi satın almalarla oyun karakterinizi daha kusursuz hale getirebilirsiniz.
  70

EvilBane: Kuzgunların Yükselişi İçin Yorum Yap